Esileht - ÕPINGUD - Nõustamine

Õppenõustaja

Õppenõustaja eesmärgiks on toetada üliõpilasi nende õpingutes. Nõustaja juurde võid pöörduda õpingute planeerimise, erialavaliku, õpimotivatsiooni, ülikoolisüsteemi, õpioskuste ja ülikoolis kohanemisega seotud küsimustes. Samuti juhul, kui soovid arutada võimalusi poolelijäänud õpingute lõpetamiseks. Lisaks individuaalsetele kohtumistele korraldavad õppenõustajad üliõpilastele õppetöö ja õppimisega seotud teemadel infotunde ja seminare. Nõustajate kontaktinfo leiad oma akadeemilise üksuse (instituudi/kolledži) kodulehelt.

Balti filmi-, meedia-, kunstide ja kommunikatsiooni instituut
Filmikunst (BA)
Televisioon: režii, toimetamine ja tootmine (MA)
Ly Pulk
Nüüdismeedia (MA)
Filmikunst - Kino Eyes (MA, ühisõppekava)
Operaatorikunst - Viewfinder (MA, ühisõppekava)
Ülle Reimets
Ristmeedia (BA)
Audiovisuaalne meedia: televisioon/dokumentaalfilm (MA)
Siiri Häidma
Suhtekorraldus (BA)
Reklaam ja imagoloogia (BA)
Ajakirjandus (BA)
Lina Žuravskaja
Kommunikatsioonijuhtimine (MA)
Audiovisuaalne meedia (BA)
Kea Kiviraijuja
Koreograafia (BA, MA)
Muusikaõpetaja (MA, ühisõppekava EMTA)
Kommunikatsioon (MA)
Monika Tomingas
Kunstiõpetus (BA)
Integreeritud kunst, muusika ja multimeedia (BA)
Muusika (BA)
Kunstiõpetaja (MA, ühisõppekava EKA)
Mari Kirme
Digitehnoloogiate instituut
Informaatika (BA) Merily Müürsepp
Infoteadus (MA)
Haridustehnoloogia (MA)
Infotehnoloogia juhtimine (MA)
Maria Saar
Matemaatikaõpetaja (MA)
Matemaatika (BA)
Infoteadus (BA)
Lea Sild
Digitaalraamatukogundus (MA)
Digitaalsed õpimängud (MA)
Inimese ja arvuti interaktsioon (MA)
Infoühiskonna tehnoloogiad (PhD)
Info- ja kommunikatsiooniteadused (PhD)
Kristi Oikimus
Haridusteaduste instituut
Alushariduse pedagoog (BA, MA)
Andragoogika (BA, MA)
Eripedagoogika (BA)
Eripedagoog-nõustaja (MA)
Hariduse juhtimine (MA)
Juta Luuri
Klassiõpetaja (INT)
Pedagoogika (BA)
Kutsepedagoogika (BA)
Noorsootöö (RKH)
Kutseõpetaja (MA, ühisõppekava TTÜ)
Kasvatusteadused (MA)
Mitme aine õpetaja (MA)
Noorsootöö korraldus (MA)
Katerina Koreškova
Kasvatusteadused (PhD) Anu Tammeleht
Humanitaarteaduste instituut
Aasia uuringud (BA)
Eesti filoloogia (BA)
Eesti keel kui teine keel ja eesti kultuur (BA)
Humanitaarteadused (BA)
Kultuuriteadus (BA)
Referent-toimetaja (BA) 
Soome filoloogia (BA)
Vene filoloogia (BA)
Aasia uuringud (MA)
Keeleteadus ja keeletoimetamine (MA)
Keeletoimetaja (MA) 
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja (MA)
Eesti keele kui teise keele õpetaja (MA) 
Vene keele ja kirjanduse õpetaja (MA) 
Slaavi keeled ja kultuurid (MA)
Kommunikatsioon (keele ja sotsiaalse kommunikatsiooni moodul) (MA)
Kultuuriteooria ja filosoofia (MA) 
Helina Puksmann

Ajalugu (BA)
Antropoloogia (BA)
Euroopa nüüdiskeeled ja kultuurid (BA)
Filosoofia (BA)
Inglise keel ja kultuur (BA)
Romaani keeled ja kultuurid (BA)
Saksa keel ja kultuur (BA)
Ajakirjanik-tõlkija (MA)
Ajalugu (MA)
Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja (MA)
Filosoofia (MA)
Germaani filoloogia (MA)
Inglise keele õpetaja (MA)
Kirjalik tõlge (MA)
Kirjandusteadus (MA)
Prantsuse keele õpetaja (MA)
Romanistika (MA)
Saksa keele õpetaja (MA)
Suuline tõlge (MA)
Võõrkeeleõpetaja (MA)

Signe Steinpilm
Eesti uuringud (MA)
Interdistsiplinaarsed humanitaarteadused - Artes Liberales (BA)
Antropoloogia (MA)
Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria (MA)
Võrdlev kirjandusteadus ja kultuurisemiootika (MA)
Lingvistika (PhD) 
Kultuuride uuringud (PhD)
Ajalugu (PhD) 
Maris Peters
Loodus- ja terviseteaduste instituut
Organisatsioonikäitumine (MA)
Tervisekäitumine ja  heaolu (PhD)
Greete Horn
Psühholoogia (BA, MA, PhD) Sille Silluta
Psühholoogia (BA, MA, PhD)
Tervisekäitumine ja heaolu (PhD)
Polina Hanenko
Kehakultuur (BA)
Kehakultuuri õpetaja (MA)
Lotte-Triin Telgmaa (Räägu 49)
Rekreatsioonikorraldus (BA, MA)
Karin Esop (Räägu 49)
Käsitöö ja kodundus (BA)
Töö- ja tehnoloogiõpetus (BA)
Integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö (BA)
Käsitöö ja kodunduse õpetaja (MA)
Tehnoloogiavaldkonna ainete õpetaja (MA)
Töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja (MA)
Ülle Gostsõllo (Räägu 49)
Kunstiteraapiad (BA, MA) Kati Usin (Räägu 49)
Bioloogia (BA)
Füüsika (BA)
Geoökoloogia (BA)
Integreeritud loodusteadused (BA)
Marianne Paapstel
Keskkonnakorraldus (BA, MA)
Maastike ökoloogia (MA)
Füüsika (MA)
Linnakorraldus (MA)
Anne Timm
Bioloogiaõpetaja (MA)
Füüsikaõpetaja (MA)
Geograafiaõpetaja (MA)
Gümnaasiumi loodusteaduslike ainete õpetaja (MA)
Molekulaarne biokeemia ja ökoloogia (MA)
Põhikooli loodus- ja täisteaduslike ainete õpetaja (MA)
Analüütiline biokeemia (PhD)
Füüsika (PhD)
Ökoloogia (PhD)
Kristin Part
Ühiskonnateaduste instituut
Turundus (BA)
Sotsiaalteadused (BA)
Helle Tiho
Õigusteadus (BA, eesti ja inglise keeles)
Rahvusvahelised suhted (MA) 
Anna- Stina Kangro
Õigusteadus (BA, eesti ja inglise keeles)
Õigusteadus (MA)
Maris Liström
Riigiteadused (BA)
Poliitika ja valitsemine (BA)
Sotsioloogia (BA ja MA)
Tamara Statsenko
Sotsiaaltöö (BA, RKH)
Rakenduslik sotsiaaltöö (MA) 
Marika Voogre
Haldus- ja ärikorraldus (BA)
Haldusjuhtimine (MA)
Riigiteadused (MA)
Politoloogia (MA) 
Helena Raid
Demograafia (PhD)
Riigi- ja poliitikateadused (PhD)
Sotsiaaltöö (PhD) 
Sotsioloogia (PhD) 
Marika Kutškova
Sotsiaaltöö (MA)
Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse (MA)
Interdistsiplinaarsed sotsiaalteadused - Artes Liberales (BA)
Ave Põldmets- Ruut
Haapsalu kolledž
Kõik erialad Anneli Kasesalu
Rakvere kolledž
Kõik erialad Külli Vilepill