Esileht - ÕPINGUD - Õppimisvõimalused - Programm Aasta Ülikoolis

Programm Aasta Ülikoolis

Aasta Ülikoolis programm andis mulle võimaluse end väljakujunenud kiires elutempos uuesti proovile panna ja teadmise, et hea planeerimise korral saan selle läbimisega ka hakkama.

Kairit Sarapik

Avatud õppe võimalus

Aasta Ülikoolis on terviklik avatud õppe pakkumine enesetäiendamisest huvitatud inimesele. See sobib täiskasvanule, kes otsib sisukat ja tõsiseltvõetavat alternatiivi koolitusturul pakutavale. See on koolitusvõimalus sulle, kui soovid paindlikumat õppimiskoormust või kui veel otsid seda õiget oma eriala. 

Kevadsemestriks avalduste esitamine 8. kuni 28. jaanuarini.

Koolituspakkumine on mitmekesine ja loodud koostöös instituutidega. Iga programm kestab ühe õppeaasta ning maht on 15-24 ainepunkti.

Õpe on koos vastava eriala tudengitega kas päevaõppes või tsükliõppes. Kevadsemestri ainete toimumisaegu näeb siit.

Programmi maksumus on kujunenud ainepunktide hinnakirja alusel. Maksta tuleb arve alusel septembris ja veebruaris. Avalduse kevadsemestriks saab täita jaanuaris siin (vasakus menüüs alumine rida).

Tutvu programmidega
Programmi nimiMaht (EAP)Hind (EUR)
Kommunikatsioon 18 630
Integreeritud kommunikatsioon (MA tasemel) 17 696
Ristmeedia filmis ja televisoonis (inglise keeles) 22 1430
Aasia ühiskonnad ja kultuurid 24 840
Kultuuriteadus 24 840
Sissejuhatus kirjalikku tõlkesse (MA tasemel) 18 630
Keeleline toimetamine (MA tasemel) 18 630
Eesti keel ja kirjandus 24 840
Käsitöö - ideest tooteni 19 722
Kuidas kodus targalt toimetada 20 760
Käsitlusi tänapäeva linnadest (MA tasemel) 21 780
Jätkusuutlik elukorraldus 20 722
Lastekaitse põhialused (MA tasemel)
15 525
Eesti valitsemiskorraldus 17 595
Ärikorraldus 17 595
Info- ja teadmusjuhtimine (MA tasemel) 18 630

Õppija toetamine

Õppeainetesse registreerimine on semestripõhine. Juhul, kui mõnes aines osalemine ei ole võimalik, näiteks ajaliselt, siis ainesse ei registreerita ja selle aine eest maksma ei pea. Seda tuleb otsustada semestri alguses.

Pärast avalduse saatmist sõlmitakse õppijaleping õppeinfosüsteemis ÕIS ja selle kohta tuleb teade. Algaval semestril juhtub see pärast 22. jaanuari. Semester algab 29. jaanuaril.

Õppe lõpetamisel väljastatakse läbitud ainete (tehtud on aines ette nähtud iseseisvad tööd ning sooritatud eksam või arvestus) kohta tõend. Ülikoolis õppimisel on võimalik läbitud ained VÕTA (varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamine) põhimõttel kanda üle vastavalt kas eriala- või vabaaineteks. 

Aasta Ülikoolis programmis õppija toetamiseks on juurdepääs õppeinfosüsteemi, infolist, veebikeskkond sotsiaalmeedias. Osaleda saab avatud akadeemia loengusarjas ja muudel sündmustel: sügissemestri algul on avasündmus, kevadsemestri lõpus lõpusündmus.

Kui ei leidnud valikust endale sobivat programmi

Eesmärk on toetada ja nõustada Sind just Sulle sobiva õpingukava koostamisel. Kui siinses valikus ei leidu Sinu vajadustele vastavat programmi, siis kirjuta oma soovist e-posti aadressile avatudope....at....tlu.ee.

Avatud õppe voldiku leiad siit.

Küsi lisa

Marge Kõrvits
Avatud õppe spetsialist
Telefon: 6409 139
E-post: marge.korvits....at....tlu.ee