Esileht - ÕPINGUD - Õppimisvõimalused - Tasemeõppeaine täiendusõppena

Tasemeõppeaine täiendusõppena

"Kui on teada, mis eriala on meelepärane, siis lihtsalt pihta hakata. Vaadata tunniplaanist, mis õppeained ajaliselt ja sisuliselt sobivad, ning kohale minna," on oma õpingute alustamise kohta öelnud Kätri Kaik.

Kevadsemestriks avalduste esitamine 8. kuni 28. jaanuarini.

Avatud akadeemia sobib Sulle, kui soovid paindlikku õppimiskoormust ning:

Avatud akadeemias saad õppida bakalaureuse-, magistri-  või doktoritaseme aineid koos üliõpilastega. Erandiks on IFI6 koodiga esimese õppeaasta ained, PSP koodiga ained (välja arvatud PSP6066.LT). Läbitud ainete tulemusi on võimalik üliõpilasena õppekava täitmisel arvestada, kui need sobivad valitud õppekavasse.

Kui korduma kippuvate küsimuste vastustest ei piisa ja soovid lisaks nõu ja abi, siis helista, saada e-kiri või astu läbi Avatud akadeemiast Narva mnt 29 Silva hoones ruumis S-206 tööpäeviti kell 10–17. Kui soovid kohale tulla, siis nõustamisaeg on soovitav telefoni või e-kirja teel kokku leppida.

Avalduse kevadsemestri ainetele saab esitada jaanuaris siin (vasakus menüüs alumine rida). Pärast avalduse saatmist sõlmitakse õppijaleping õppeinfosüsteemis ÕIS ja selle kohta tuleb teade. Algaval semestril juhtub see pärast 22. jaanuari. Semester algab 29. jaanuaril. Kuni 5. veebruarini saab ka ise ÕISis aineid valida.

Avatud õppe voldiku leiad siit.

Küsi lisa

Marge Kõrvits
avatud õppe spetsialist
Telefon: 6409 139 
E-post: avatudope....at....tlu.ee


Tagatargemad (ETV2010): avatud tasemeõpe õppija pilgu läbi