Esileht - ÕPINGUD - Üliõpilaselu - Üliõpilasorganisatsioonid

Millega sina vabal ajal tegeled?

Tule liikmeks! Meeskoor, naiskoor, kammerkoor ja sümfooniaorkester ootavad.

__thumb_-2-proov.jpg

 TLÜ meeskoor

Ole mees, tule laulma!
Tallinna Ülikooli meeskoor ootab kõiki laulust, naljast ja headest sõpradest lugupidavaid mehi liituma oma toreda seltskonnaga. Laulame igal neljapäeva õhtul kella 18.15-st TLÜ aulas (T324). Ootame, et koori astuja peaks viisi, kui sealjuures ka nooti tunned on hästi, kui ei – saab ka ilma hakkama.

Pane ennast kirja, tule 15 minutit enne proovi kohale ja vaatame, või kuulame, mis mees oled.

orkester-veebi.jpg
TLÜ sümfooniaorkester

Kui mängid või oled mänginud mõnda orkestripilli (viiulit, vioolat, tšellot, kontrabassi, oboed, klarnetit, fagotti, metsasarve, trompetit, trombooni, tuubat või löökpille) liitu meie toreda kollektiiviga! Proovid toimuvad kolmapäeviti kell 18 aulas (T324).

Tule mängima!

naiskoori logo.jpg

TLÜ naiskoor

Kui Sa pole mees, tule naiskoori!
Tallinna Ülikooli naiskoor ootab  enda ridadesse uusi toredaid lauluõdesid! Kooriproovid toimuvad igal esmaspäeval ja kolmapäeval kl 18.00 Tallinna Ülikoolis ruumis M-213.
Anna endast märku!

kammerkoor-veebi.jpg
TLÜ kammerkoor

Arenemisvõime, töötahe ja puhas nooruslik elurõõm on teinud sellest ülikooli esinduskollektiivist kodumaiste ja rahvusvaheliste konkursside laureaadi ning oodatud esineja. TLÜ kammerkoor on suurepäraseks tõestuseks, kuidas mõnus seltskond ja professionaalne koorikultuur käivad käsikäes. Head inimesed teevad koos head muusikat!

Tule ja pane end (koori)proovile!