Esileht - Pedagoogiline Seminar

Pedagoogiline Seminar

TLÜ Pedagoogilise Seminari Vilistlaskogu kutsub: 17.09.2014

Kallid Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari üliõpilased, personal kui ka vilistlased.

Alates sellest aastast (2014) pakub TLÜ Pedagoogilise Seminari Vilistlaskogu Teile põnevat meelelahutust tutvustades ja sisse juhatades iga aasta Käärikul toimuvat üritust ''Üliõpilaste Suvemängud''.

Vabatahtlik (loe. sunniviisiline) infotund toimub Räägu 49 aulas, 17. septembril kell 15:00, pärast mida saate kätt proovida vähemalt viies Kääriku Spordikeskuses toimuvas tegevuses.

Aktiivsemate osalejate vahel loositakse välja 1 TASUTA pääse Käärikul toimuvale Üliõpilaste Suvemängudele. Kõige paremate tulemustega tudeng saab TASUTA pääsme sügisel toimuvale Spordiseminarile! Kõige tublim õppejõud saab samuti autasustatud!

VAIM EI VÄSI!
TLÜ Pedagoogilise Seminari Vilistlaskogu

Ja siin ta on, meie vilistlaskogu lehekülg: ​https://www.facebook.com/tlypsvilistlased?fref=ts ja ürituse kutse facebookis: https://www.facebook.com/events/1464104723866393/

Tutvu lähemalt Suvemängudega​:​  www.suvemangud.ee

TLÜ Pedagoogiline Seminar on 2012. aastal Tallinna Ülikooliga liitunud akadeemiline üksus, millel on pikk ajalugu ja väljakujunenud identiteet.

Kolledžis õpitakse kolmel erialal:

Õppetöö toimub nii päevases kui ka kaugõppe vormis kursustesüsteemis ja täiskoormusega.

Pedagoogilise Seminari sihiks on kujunemine hariduse ja sotsiaalteenuste valdakonnas praktilise suunitlusega hinnatud õppetöö keskuseks, mis integreerib oma tegevustesse ka uusimaid teadus- ja arendustegevuse saavutusi.

Pedagoogilise Seminari väärtusteks on:

• Professionaalsus
  • Koostöö
  • Kvaliteet
  • Omanäolisus ja selge identiteet

Professionaalsus tähendab nii PS personali, kui üliõpilaste ja vilistlaste pidevat ja teadvustatud enesearendamise soovi, kõrgetasemelist erialast eneseteostust ning eetilise maailmavaate järgi käitumist.

Koostöö tähendab eelkõige koostöösuhete loomist ja arendamist nii ülikooli erinevate akadeemiliste- kui tugiüksustega. Tähtsaks peetakse koostööd PS-i osakondade vahel, PS partnerite (erialaliidud, praktikabaasid, tööandjad jms), üliõpilasnõukogu ja välispartneritega.

Kvaliteedi all peetakse PSi kontekstis silmas arengut toetavat hariduskorraldust, teadmuspõhist ja õppivat organisatsiooni, kvalifitseeritud personali ja tänapäeva teadmiste rakendamist. Oluliseks on organisatsiooni kultuur ja kaasaegsete õppemeetodite rakendamine, mille tulemuseks on PSist omandatava hariduse kõrge tase.

Omanäolisust ja identiteeti väljendavad:

• praktikad ja nende osakaal õppetöös;
  • personaalne lähenemine üliõpilastele;
  • lõpetajate kutsekindlus tööturul.

VISIOON: järjepidevust väärtustav, kiiretest keskkonnamuutustest tulenevalt uuenemisele ja tööturu vajadustele suunatud, oma liikmete hulgas hinnatud, ühiskonnas hea mainega ja kaasaegne kolledž.

Võta meiega ühendust:

Telefon: (+372) 639 1741