Esileht - Võta ühendust meie üliõpilassaadikutega!

Võta ühendust meie üliõpilassaadikutega!

__thumb_-2-grupipilt.JPG

Tallinna Ülikooli Üliõpilassaadiku esindusmeeskond on püsiv kogu aktiivsetest üliõpilastest, kes on huvitatud Tallinna Ülikooli esindamisest ülikoolisiseselt ja -väliselt. Meie üliõpilassaadikuid on sul võimalus kohata erinevatel ülikoolisisestel ja -välistel sündmustel, nagu haridusmessid, avatud uste päev, koolikülastused, infotunnid, webinarid.

Üliõpilassaadikud õpivad erinevates instituutides ning on kursis ülikooli elu puudutavate küsimustega. Vajadusel suunavad nad sinu küsimuse edasi õigele kontaktile. Sul on võimalus küsida nõu nii sisseastumise, õppetöö kui ka ülikooli elu kohta.

Loe, miks on Tallinna Ülikool saadikute Plaan A ning võta julgelt ühendust!

__thumb_-2-IMG_2042-ruut-na_łgu.jpg
Stella

"Suurus ei loe? Mõtle uuesti! Tallinna Ülikool on suurim humanitaarteadusi õpetav ülikool Tallinnas. Tänapäeva infoühiskonnas läbilöömiseks pead sa olema tublisti parem kui lihtsalt keskmine. Siin toimetatakse üksnes ülivõrdes ja seepärast on see minu Plaan A."

Eriala: Riigiteadused / Ühiskonnateaduste instituut
E-mail: rstella....at....tlu.ee

__thumb_-2-IMG_2065-ruut-na_łgu.jpg
Getter

"Riigiteadlasena on oluline omada laia silmaringi ühiskonda puudutavate poliitiliste protsesside kohta. Tallinna Ülikool pakub mulle võimalust avardada oma maailmapilti mitmes erinevas valdkonnas ka rahvusvahelisel tasandil, seetõttu on TLÜ minu Plaan A."

Eriala: Riigiteadused / Ühiskonnateaduste instituut
E-mail: rgetter....at....tlu.ee

__thumb_-2-IMG_2535.JPG
Liis

"Kolm aastat riigiteadusi on olnud põnev ja väga seikluste rohke aeg. Ülikooli juures on meeldinud mulle kõige rohkem aktiivsed tegevused, mida olen saanud rakendada oma erialal."

Eriala: Riigiteadused / Ühiskonnateaduste instituut
E-mail: liisivaste....at....gmail.com

__thumb_-2-IMG_2048-ruut-na_łgu.jpg
Eva Liisa

"Psühholoogia erialal saad teada palju iseenda ja ümbritseva kohta. Loengud on huvitavad, kaasahaaravad. Tallinna Ülikooli eeliseks on õppehoonete asukoht ning lastehoid. Tudengid saavad praktiseerides ainepunkte koguda ja oma lapsi loengu ajaks hoiule tuua."

Eriala: Psühholoogia / Loodus- ja terviseteaduste instituut
E-mail: elrikkas....at....tlu.ee

__thumb_-2-TU ambassador_Lotta_2_152.jpg
Deivis

"Minu Plaan A on Tallinna Ülikool, sest uutmoodi akadeemiline ülikool õhkab tegutsemisvabadusest ning toetab loomingulisust."

Eriala: Liiklusohutus / Haapsalu Kolledž
E-mail: deivis....at....tlu.ee

__thumb_-2-TU ambassador_Margarita.png
Marko

"Minu Plaan A on Tallinna Ülikool, kuna ma tahan saada liiklusõpetajaks. Parimad õpetajad tulevad traditsiooniliselt TLÜ-st."

Eriala: Liiklusohutus / Haapsalu Kolledž
E-mail: ritsom....at....tlu.ee

__thumb_-2-unnamed.jpg

Hanna-Liisa

"Minu suur soov on saada Eripedagoogiks. TLÜ pakub minu jaoks sobivat õpikeskkonda, häid praktikavõimalusi, suurepäraseid võimalusi ning teadmisi edasiseks eluks- sellepärast on Tallinna Ülikool minu Plaan A!"

Eriala: Eripedagoogika / Haridusteaduste instituut
E-mail: hannaott....at....tlu.ee


Kui soovid ka üliõpilassaadikuks kandideerida, võta ühendust:

Kerstin Martmaa
Turundusspetsialist
kerstin.martmaa....at....tlu.ee