Esileht - Spordiklubi - Sportimisvõimalused - Rühmatreeningud (UUS!)

Rühmatreening: BodyFit

Bodyfit on rühmatreeningute sari, mis on kokku pandud kolmest erinevast treeningstiilist: lihasvastupidavus (Bodytoning), cardio (Cardiobody) ning keha ja meele treening (Bodyflow). Vastavalt plaanile vaheldub tund igal esmaspäeval. Treeningud sobivad kõigile harrastajaile igas vanuses ja füüsilises vormis. Tule arendame koos keha võimekust ning tunneme rõõmu liikumisest!

Treener:  Ketri Künnapas

Ketri.jpg


Ketrit on saatnud tants, liikumine, muusika ja selle kõige nautimine alates 8. eluaastast, mil ta tegeles mitmeid aastaid nii iluvõimlemise kui ka võistlustantsuga. Olles osalenud mitmetel koolitustel, enesetäiendustel ja lõputuarv tantsutreeningutel on Ketri jõudnud punkti, kus on aeg anda edasi kõike seda, mida temagi õppinud. Ta on erinevate rühmatreeningute instruktor spordiklubis ning õpetab lasteaia lastele liikumist ja selle üle rõõmu tundmist.

Toimumise aeg ja koht: Treeningud toimuvad teisipäeviti  12.00 - 13.00  ja neljapäeviti 15.00-16.00 Terra maja võimlemissaalis.

Hind: Treeningute kuutasu Tallinna Ülikooli töötajatele ja üliõpilastele on 20.- EUR/kuu (1x nädalas käies 10.- EUR/kuu), ülejäänud osalejatele 28.- EUR/kuu.

Tasumine: Treeningtasu palume kanda MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi arveldusarvele EE652200221043709118, selgituseks märkida: BodyFit, oma nimi ja periood, mille eest maksate.

Registreeru rühmatreeningusse