Esileht

Inspiratsioonipäev 2013: Fookuses sotsiaalne innovatsioon ja ettevõtlus

Toimub: 19.09.2013, kell 10:00-17:00
Koht: Teadlaste Foorum

TLÜ Üliõpilaskond ootab kõiki tudengeid, õppejõude, teadlasi, ettevõtjaid ja ühiskonnategelasi osalema Inspiratsioonipäevale neljapäeval, 19. septembril, et ühiselt koguda uusi ja innovaatilisi ideid algavaks õppeaastaks ning otsida lahendusi ühiskonnaelu suurimatele väljakutsetele.

Inspiratsioonipäeva eesmärk on avada sotsiaalse innovatsiooni ja ettevõtluse olemust ning ilmestada eluliste näidetega selle kasvavat rolli meie riigis ja rahvusvaheliselt. “Genereerime koos intellektuaalselt huvitavaid lõputööde teemasid, valdkondadeüleseid uurimisküsimusi ja võimalusi praktiliste rakenduste loomiseks,” märkis TLÜ partnerlussuhete spetsialist, Innovatsioonipäeva korraldaja Ott Alemaa.

Inspiratsioonipäeval saab muuhulgas tutvuda sotsiaalsete ettevõtete messiga ja kuulata intrigeerivaid talkshow’sid. Teiste seas jagavad oma kogemusi ja ideid ühiskondlike uuenduste ning sotsiaalsete ettevõtluste vallas Martin Noorkõiv (SEIKU), Ragnar Sass (Garage 48), Kadri Kenk (Let's Do It World Cleanup 2013), Kitty Kubo (ESTCORP), Annika Uudelepp (PRAXIS), Maris Ojamuru (Heateo Sihtasutus), Urmo Kübar (EMSL), Henri Laupmaa (Hooandja), Ott Pärna (ESTCORP & Spordiaasta MTÜ) ja Külli Lilleorg (Fontes).

Innovatsioonipäev algab 19. septembril kl 10 TLÜ Astra maja Teadlaste Foorumis (Narva mnt 29) ja konverentsisaalis Maximum (A002).

Vaata täpset päevakava ja registreeru!: www.esindus.ee/inspiratsioon

 inspiratsioonipaev-2.png