Esileht

Ülikoolis esitletakse Maailmapanga raportit

02.11.2017

Miks on õppimine globaalses kriisis? Mida see kriis tähendab? Kas rohtu võiksid pakkuda karmim hindamine, tõenduspõhine juhtimine või poliitilised reformid?

Neile küsimustele vastuste otsimisele on pühendatud Maailmapanga 2018. aasta arenguraport Learning to Realize Education's Promise / Õppides hariduse lubadusi täide viima, mille esitlemist Eestis tuleb tervitama ka Maailmapanga arenguökonoomika direktor Shanta Devarajan.

Tegu on Maailmapanga esimese arenguraportiga, mis on täielikult pühendatud haridusele. Lähtekoht on arusaam, mille kohaselt maailma tuleviku ja heaolu võti peitub uuenenud hariduses, samas on see võti praegu roostes.

Raportit esitletakse 3. novembril Tallinna Ülikoolis. Üles astuvad raporti koostajad Deon Filmer ja Halsey Rogers, Märt Kivine rahandusministeeriumist ning ekspertidena Tallinna Ülikooli professor Mati Heidmets, EKKA juhataja Heli Mattisen ning ettevõtja ja majandusekspert Ott Pärna.

Inglise keeles toimuv esitlus Tallinna Ülikooli Mare maja ruumis M-134 algab 3. novembril kell 14.

Lisainfo: Mati Heidmets, hei....at....tlu.ee, 51 12 530
Raport