Esileht

Alushariduse juubelikonverentsi saadab uskumatu edu

02.11.2017

Alushariduse pedagoogi eriala Tallinna Ülikoolis tähistab 50. aastapäeva. Sel puhul peavad ülikool ja MTÜ Eesti Alushariduse Ühendus täna konverentsi "Traditsioon, innovatsioon ja õpikäsitus alushariduses".

Huvi on ületanud kõik ootused, kuni 400 inimest mahutav Auditorium Maximum ülikooli Astra hoones oli konverentsi alguseks rahvast puupüsti täis.

Ettekannetel on seekord väga tugev rahvusvaheline mõõde, kõnelevad näiteks Anthony Bertram ja Cris Pascal Birmingami Lasteuuringute Keskusest, Lasse Lipponen Helsingi Ülikoolist, aga ka Florida kooli õpetaja Kristina Nugin ning Stockholmi Eesti lasteaia juhataja Epp Männik.

Tallinna Ülikooli esindavad ettekannetega dotsent Tiia Õun, lektor Maire Tuul ning emeriitprofessor Voldemar Kolga.

Sulev Oll, 6 199 142, sulev.oll....at....tlu.ee

Foto: Marit Sukk

Konverentsil osalejaid tervitab Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi direktor Kristi Vinter-Nemvalts