Esileht - Ühiskonnateaduste instituut - Miks ühiskonnateaduste instituut?

Miks õppida ühiskonnateaduste instituudis?

Interdistsiplinaarsete sotsiaalteaduste õppekava asub Ühiskonnateaduste instituudis, mis ühendab peaaegu kõik sotsiaalteadused. Instituudis tegutsevad riigiteaduste, rahvusvaheliste suhete, sotsioloogia, demograafia, õiguse ja sotsiaalteaduse suunad. Instituut rakendab interdistsiplinaarsust ka oma teadustöös läbi mitmeid suundi ühendavate tippkeskuste ja Euroopa migratsioonivõrgustiku kontaktpunkti. Instituut pakub ka mitmeid magistriprogramme, millel meie õppekava lõpetaja saab edasi minna, näiteks rahvusvahelised suhted või riigiteadused. 

Blogi

Eriala õppejõud ja üliõpilased kirjutavad regulaarselt blogipostitusi päevakajalistel teemadel ühiskonnateaduste instituudi blogisse.

Blogi postitused leitavad siit.

Instituudi õppetööväline akadeemiline elu

Ühiskonnateaduste instituut ja Tallinna ülikool laiemalt on huvitatud sellest, et tudengitel oleks aktiivne elu ka väljaspool loenguid. Üliõpilasi esindab üliõpilasnõukogu, mis tegeleb kõigega haridus- ja sotsiaalküsimustest kuni pidude ja kultuuriüritusteni. Instituudis on ka mitmeid erialaühendusi, lisaks on võimalik laulda ülikooli kooris, praktiseerida erinevaid spordialasid ning võtta osa erinevate klubide ja organisatsioonide tegevusest.

Ühiskonnateaduste instituut korraldab regulaarselt loenguid ja konverentse, mis on kõigile tudengitele avatud. 

Hoia end kursis instituudi sündmustega siin.

Jälgi meid Facebookis, leheküljel "TLÜ ühiskonnateaduste instituut”, kus jagame kõiki olulisi sündmusi ja uudiseid, mis puudutavad TLÜ ühiskonnateaduste instituuti.