Esileht - Ühiskonnateaduste instituut - Põhiõppejõud

Põhiõppejõud


__thumb_-2-Aaltola_120.jpg

Mika Aaltola

Mika Aaltola (Soome) on rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingute professor Tallinna Ülikoolis. Lisaks on professor Aaltola globaalse julgeoleku programmi juht Soome rahvusvaheliste asjade instituudis. Ta on Soome Akadeemia teadur, külalisprofessor Minnasota Ülikoolis (2006−2008) ning lektor Tampere Ülikoolis. Ta on samuti olnud külalisteadur Johns Hopkinsi ja Cambridge’i Ülikoolis. 


__thumb_-2-120_Matthew_.png

Matthew Crandall

Matthew Crandall (USA) on Rahvusvaheliste suhete dotsent Tallinna Ülikoolis ning rahvusvaheliste suhete magistriprogrammi kuraator.  Ta sai oma doktorikraadi Tallinna Ülikoolist ning magistrikraadi Tartu Ülikoolisi. Tema uurimisvaldkonnad on väikeriikide julgeolek ja pehme julgeoleku ohud. Ta on publitseeritud ajakirjades Contemporary Security Policy, Defence Studies, East European Politics ja Journal of Contemporary Central and Eastern Europe

Matthew Crandall Eesti Teadusinfosüsteemis


Tiiu Pohl

Tiiu Pohl (Eesti) on rahvusvaheliste suhete ja julgeoleku lektor Tallinna Ülikoolis. Tal on doktorikraad sotsioloogias ja ta on töötanud Eesti välisministeeriumis, Eesti Diplomaatide Koolis, Tallinna Tehnikaülikoolis, Cornelli Ülikoolis, Columbia Ülikoolis, Helsingi Ülikoolis. Tema uurimishuvid on Venemaa välis- ja julgeolekupoliitika ning rahvusvahelise julgeoleku ja konflikti teoreetilised uuringud. 

Tiiu Pohl Eesti Teadusinfosüsteemis