Esileht - Ühiskonnateaduste instituut

Konverents "Teadus- ja arendustöö sotsiaaltöö valdkonnas"

Toimub: 08.09.2017, kell 11:00-19:00
Koht: Tallinna Ülikool

Konverentsi plenaaretteannetes ja töötubades keskendutakse teadus- ja arendustööle sotsiaaltöö valdkonnas. Osalema on oodatud eelkõige sotsiaaltöö eriala arendajad, koostööpartnerid, vilistlased, üliõpilased ja õppejõud. Plenaarettekannetes teevad sotsiaalkaitse suuna professorid teemadesse sissejuhatuse. Pärastlõuna jätkub sotsiaaltöö doktorantide poolt juhitud töötubades.

Konverentsi töökeeleks on eesti keel.

Konverents on osalejatele tasuta, pakutakse kohvipause ja lõunat ning õhtu lõpetab seltskondlik erialane koosviibimine.

Plenaarettekanded toimuvad Tallinna saalis (M-218, Uus-Sadama 5, II korrus), töötoad erinevates ruumides, lõuna ja õhtune koosviibimine Astra hoone aatriumis (Teadlaste Foorum, I korrusel).

Konverentsi programm

Plenaarettekannete ja töötubade täpsem tutvustus (registreerumine ettekannete esitamiseks on lõppenud).

REGISTREERUMINE KONVERENTSILE ON LÕPPENUD.