Esileht - Ühiskonnateaduste instituut

Üliõpilasele: Hea praktikavõimalus Itaalias!

06.06.2017

8.-12. mail käisid ÜTI töötajad Marili Anso ja Triin Tõnurist külastamas ÜTI partnerülikooli, Sassari Ülikooli, mis asub Itaalias, Sardiinia saarel. Kohtumisel vahetati mõtteid ja kogemusi ning räägiti võimalusest tihendada koostööd Erasmus+ õigusteaduse valdkonnas. Kohtuti ka programmi "Traineeship in Sardinia" koordineerija Carla Urgeghega, kes vastab meeleldi kõikidele küsimustele ja aitab praktikakoha leidmisega.

Tudeng, kasuta suurepärast võimalust ja soorita Erasmus+ programmi raames välispraktika Itaalias, Sardiinia saarel! Kandideerida saab aastaringselt!

Põnevaid praktikakohti leidub kogu saarel - vajalik on vaid mõningane itaalia keele oskus (olenevalt praktikast kas madalam või kõrgem tase), kasuks tuleb inglise keele oskus. Kindlat keelenõuet seatud pole.

Siin on kogu info praktika kohta Sardiinias.
Meie partnerülikoolis Sassari Ülikoolis koordineerib "Traineeship in Sardinia" programmi Carla Urgeghe: curgeghe....at....uniss.it

Küsimuste korral võib pöörduda ka ühiskonnateaduste instituudi Erasmus+ koordinaatori Triin Tõnuristi poole: triin.tonurist....at....tlu.ee

Erasmus+ praktika kohta üldisemad küsimused ja sooviavaldus saada välisõppe peaspetsialistile Maarja Lehtsaarele: 
erasmus....at....tlu.ee

Julget pealehakkamist!