Esileht - Ühiskonnateaduste instituut

Tähelepanu õigusteaduse üliõpilane: osale Riigikohtu praktikakonkursil

20.09.2017

Riigikohus on organisatsioon, kuhu on koondunud keerukaimad õigusküsimused ja tugevaimad juristid, kus kolleegid on asjatundlikud ja inspireerivad ning töökeskkond mõnus. Ootame praktikale õigusteaduse üliõpilasi, kellel on süvendatud huvi õigusteaduse vastu, tahe õppida ja enda teadmisi proovile panna.

Magistrantidele suunatud menetluspraktika leiab aset kohtukolleegiumides, bakalaureuseõppe 2. ja 3. aasta tudengid saavad uusi teadmisi ja kogemus ammutada õigusteabe osakonnas, mis tegeleb kohtupraktika süstematiseerimise ning analüüsi valdkonnaga. Praktika käigus osaleb praktikant juhendaja toel aktiivselt kolleegiumi/osakonna töös, saab tuttavaks Riigikohtu ja selle töökorraldusega.

Konkurss praktikakohtadele 2017/2018 õppeaastal vältab kuni 6. oktoobrini 2017 ja valik konkursil osalejate seast tehakse oktoobrikuu jooksul. Konkursi tulemustest anname teada kõigile osalenutele ning valituks osutunutega lepitakse juba täpsemalt kokku, millisel perioodil õppeaasta jooksul praktika toimub. 

Lisainfo kättesaadav SIIN.