Esileht - ÜLIKOOL - Meie inimesed - Elukestva õppe tunnustused - Aasta Koolitaja

Aasta Koolitaja 2016 Snezana Stoljarov

Aasta Koolitaja 2016 - Snezana Stoljarova, koolitaja spordipsühholoogia suunal, Loodus- ja terviseteaduste instituut

__thumb_-2-Aasta koolitaja 2016 Snezana väike.jpg

Juba teist korda Aasta Koolitajaks valitud Snezana Stoljarova on loodus- ja terviseteaduste instituudi koolitaja spordipsühholoogia suunal.

Snezana pakub koolitusi eesti- ja venekeelsele sihtgrupile avaliku nii koolitusena kui ka tellimuskoolitusena. Kolleegide sõnul on ta väga kõrge motivatsiooniga ning osalejatelt saanud alati väga positiivse tagasiside grupi  ja teema valdamisel. Snezana on suutnud teoreetilised teadmised seminari vormis muuta osalejatele praktilisteks ning arusaadavateks, ta kasutab palju oma töös erinevaid atiivmeetodeid hoidmaks grupil teema vastu huvi ning muutes teemad osalejatele aktuaalseteks ning treeningutel/tunnis rakendatavateks.

Snezana on Eestis ainuke spetsialist, kes spordipsühholoogia valdkonnas töötab välja koolitusi venekeelsetele treeneritele. Tal on kümme erinevat venekeelset avaliku koolituse teemat. Lisaks on Snezana koos oma koolituspartneritega läbi viinud igakuiseid eestikeelseid spordipsühholoogia teemalisi avalikke koolitusi. Tema teemavaldkonnas on olnud ka palju tellimuskoolitusi, mida Snezana on läbi viinud.

Snezana on esinenud loengusarjades Treeni teadlikult ning Tervise ja Liikumise ülikoolis, kus on saanud väga positiivset vastukaja oskuse eest teoreetilised lähenemised näidete varal muuta arusaadavalt praktilisteks.