« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 18. november
08:15-09:45 S-235 LCR6323.HT Vene keel B1.1Raudla Jelena
10:15-11:45 S-235 LCR6311.HT Vene keel A1Raudla Jelena
10:15-13:45 A-121 PSP6041.LT EriseminarStoljarova Snežana
12:15-13:45 T-405 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Bauer Annika
12:15-13:45 S-428 EKY6105.HT Sissejuhatus eesti kultuuriKõivupuu Marju
12:15-13:45 S-428 EKY6105.HT Sissejuhatus eesti kultuuriRüütmaa Tiina
12:15-13:45 S-423 LCR6321.HT Vene keel B2.1Tšuikina Natalia
14:15-15:45 T-405 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Bauer Annika
14:15-15:45 S-428 HIK6083.HT Õppimine kõrgkoolis: sissejuhatus humanitaariasseKuznetski Julia
14:15-18:30 A-046 PSP6068.LT Grupiprotsessid ja rühmatöö meetodidBaltin Arno
16:15-17:45 S-428 LCR6311.HT Vene keel A1Batrakova Ekaterina
16:30-20:00 S-403 RIR7013.YK Konflikti analüüs: lähenemised ja juhtumidCrandall Matthew
Teisipäev 19. november
08:15-09:45 S-240 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Tääker Katrin
08:15-09:45 T-405 LCR6311.HT Vene keel A1Batrakova Ekaterina
08:15-09:45 S-235 LCR6323.HT Vene keel B1.1Raudla Jelena
10:15-11:45 S-235 LCR6311.HT Vene keel A1Raudla Jelena
12:15-13:45 S-415 LCR6321.HT Vene keel B2.1Tšuikina Natalia
Kolmapäev 20. november
08:15-09:45 S-420 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Tääker Katrin
10:15-11:45 T-307 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Bauer Annika
12:15-13:45 T-304 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Bauer Annika
14:00-18:00 M-446 KAD8033.HR HaridusfilosoofiaMikser Rain
Neljapäev 21. november
08:15-09:45 T-209 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Tääker Katrin
08:15-09:45 M-342 LCR6311.HT Vene keel A1Batrakova Ekaterina
08:15-09:45 S-235 LCR6323.HT Vene keel B1.1Raudla Jelena
10:15-11:45 T-405 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Bauer Annika
10:15-11:45 S-235 LCR6311.HT Vene keel A1Raudla Jelena
10:15-13:45 T-209 EKY6103.HT Praktiline eesti keel B1.1Tääker Katrin
10:15-13:45 S-233 KAM7502.HR Globaalne hariduslik muutusErss Maria
12:15-13:45 T-405 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Bauer Annika
12:15-13:45 S-326 LCR6321.HT Vene keel B2.1Tšuikina Natalia
16:15-17:45 A-325 EKY6108.HT Eesti kirjandusMcilfatrick-Ksenofontov Miriam Anne
16:15-17:45 A-325 EKY6108.HT Eesti kirjandusViires Piret
Reede 22. november
10:15-15:30 M-213 KAM7038.HR Hariduspoliitika ja haridusasutuse juhtimineLauri Triin
10:15-15:30 T-416 KAM7038.HR Hariduspoliitika ja haridusasutuse juhtimineEisenschmidt Eve
12:15-13:45 A-543 EKK7401.HT Sissejuhatus Eesti uuringutesseViires Piret
12:15-13:45 S-321 EKY6103.HT Praktiline eesti keel B1.1Tääker Katrin
12:15-15:45 S-335 KAA7040.HR Õppekava arendus alusharidusesNeudorf Evelyn
14:15-15:45 A-325 EKY6106.HT Eesti maatundmineRüütmaa Tiina
16:15-17:45 T-209 KAE7037.HR Tüüpiline ja ebatüüpiline kognitiivne arengMorton Brenda Marie
18:00-20:15 T-209 KAE7042.HR Käitumise printsiibidMokoma Kyle
Laupäev 23. november
10:15-13:45 M-213 KAE7037.HR Tüüpiline ja ebatüüpiline kognitiivne arengMorton Brenda Marie
14:15-17:45 M-131 KAK7042.HR Interkultuuriline haridus ja loovusKoit Marit
14:15-17:45 M-131 KAK7042.HR Interkultuuriline haridus ja loovusReinmets Lilian
« november 2019 »
E T K N R L P
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »