« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 06. april
08:15-09:45 S-235 LCR6324.HT Vene keel B1.2Raudla Jelena
10:15-11:45 S-235 LCR6312.HT Vene keel A2Raudla Jelena
10:15-11:45 A-222 RIR6037.YK Diplomaatia ja rahvusvaheliste suhete ajaluguKirna Catlyn
10:15-13:45 S-236 AKJ6301.YK Rahvusvaheline lepitusmenetlus / International Arbitration and MediationLindpere Heiki
10:15-13:45 M-225 PSP6066.LT Üld- ja sotsiaalpsühholoogiaStoljarova Sne˛ana
12:15-13:45 S-403 EKY6102.HT Praktiline eesti keel A2Bauer Annika
12:15-15:45 A-222 RIP6004.YK Võrdlev poliitika ja valitsemineKoppel Katrina
14:00-16:00 Rä49-215 TSK6038.LT Looduses liikumise teooria ja metoodika (Erasmuse üliõpilastele)Reimann Mart
14:15-15:45 S-235 LCR6311.HT Vene keel A1Raudla Jelena
14:15-17:45 S-236 AKJ6300.YK Tsiviilõigus II: Perekonnaõigus, asjaõigus, pärimisõigus/ Civil Law II: Family Law, Property Law, Succession LawBurns William Lloyd
Teisipäev 07. april
08:15-09:45 S-240 LCR6324.HT Vene keel B1.2Raudla Jelena
10:15-11:45 S-412 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Kuusk Merje
10:15-11:45 S-335 LCR6312.HT Vene keel A2Raudla Jelena
10:15-13:45 T-307 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Kilp Geidi
10:15-13:45 A-242 RIT6025.YK Erakonnad ja erakonnasüsteemidSaarts Tõnis
12:15-13:45 S-335 LCR6322.HT Vene keel B2.2Utgof Grigori
12:15-15:45 M-225 AKJ6294.YK Sissejuhatus Euroopa Liidu õigusesseRoots Lehte
14:15-15:45 S-428 LCR6311.HT Vene keel A1Raudla Jelena
14:15-17:30 S-236 RIT6012.YK KodanikuühiskondKoppel Katrina
14:15-17:45 A-242 RIM6003.YK Mikro- ja makroökonoomikaDostal Jakub
14:30-18:00 S-420 AKJ6297.YK Haldus-, menetlus- ja täiteõigus / Administrative, Procedural and Enforcement LawKruuser Aare
16:15-19:45 M-218 KOR6069.FK Sissejuhatus turundussePink Alar
17:00-20:00 A-543 RIR7060.YK Globaalne terrorismGuzman Ginger
17:00-20:00 A-543 RIR7060.YK Globaalne terrorismKlasche Benjamin
Kolmapäev 08. april
08:15-09:45 S-240 LCR6324.HT Vene keel B1.2Raudla Jelena
08:15-09:45 A-222 RIJ6013.YK Avalik juhtimineSuve Priit
08:15-09:45 A-222 RIV6027.YK Avaliku juhtimise alusedSuve Priit
10:15-11:45 S-233 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Kuusk Merje
10:15-11:45 S-240 LCR6312.HT Vene keel A2Raudla Jelena
10:15-11:45 A-242 RAS6018.YK ÕigussotsioloogiaAllaste Airi-Alina
10:15-11:45 A-222 RIE6006.YK Euroopa Liidu põhikursusKlasche Benjamin
10:15-13:45 S-403 TPN5532.HR Kultuuridevaheline dialoog ja noorsootöö mitmekultuurilises keskkonnasDibou Tanja
12:15-13:45 S-236 EKY6102.HT Praktiline eesti keel A2Bauer Annika
12:15-13:45 S-335 LCR6322.HT Vene keel B2.2Utgof Grigori
14:15-15:45 S-428 LCR6311.HT Vene keel A1Raudla Jelena
14:15-17:45 A-222 KAI6012.HR Haridustehnoloogia õppeprotsessisKollom Kaire
14:15-17:45 T-223 TPN5532.HR Kultuuridevaheline dialoog ja noorsootöö mitmekultuurilises keskkonnasMets Nele
16:15-20:30 M-225 PSP6032.LT Kultuur, kõne ja mõtlemineToomela Aaro
Neljapäev 09. april
10:15-11:45 S-232 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Kuusk Merje
12:15-13:45 S-236 EKY6101.HT Praktiline eesti keel A1Kilp Geidi
14:15-15:45 S-403 EKY6102.HT Praktiline eesti keel A2Bauer Annika
14:15-17:45 A-222 RIM6101.YK Ettevõtlus ja majandusDostal Jakub
14:15-17:45 S-420 TPN5532.HR Kultuuridevaheline dialoog ja noorsootöö mitmekultuurilises keskkonnasMets Nele
16:15-17:45 S-240 EKK7403.HT Eesti nüüdiskultuurViires Piret
16:15-17:45 S-238 EKY6104.HT Praktiline eesti keel B1.2Rästas Kaja
16:15-17:45 S-240 EKY6107.HT Eesti teater, film ja populaarkultuurViires Piret
16:30-20:00 A-121 RIR7042.YK Transatlantiline koostööCrandall Matthew
Reede 10. april
12:15-13:45 S-423 LCR6322.HT Vene keel B2.2Utgof Grigori
« april 2020 »
E T K N R L P
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 123
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »