« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 11. november
08:15-11:45 M-217 IFI6074.DT Programmeerimise alused 2.rühmPetuhhov Inga
08:15-11:45 T-302 IFI6206.DT Digipädevuste baaskursus 1.rühmKivi Kalle
08:15-11:45 A-406 IFI6227.DT Veebiprogrammeerimine 3.rühmRinde Andrus
08:15-11:45 A-543 MLM6212.DT Diskreetse matemaatika elemendidTamberg Tatjana
12:15-13:45 A-543 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamineToova Tanel
12:15-15:00 A-406 IFI6059.DT Rakenduste programmeerimine TA IISaar Harri
12:15-15:45 T-302 IFI6207.DT Interaktsioonidisain DMMõttus Mati
14:15-15:45 A-543 MLM6106.DT Praktiline matemaatikaKurvits Jüri
16:00-17:45 e-IF4 IFI6203.DT Robootika (valikaine) A440Toova Tanel
16:15-17:45 A-406 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 3.rühmPetuhhov Inga
Teisipäev 12. november
08:15-11:45 A-406 IFI6074.DT Programmeerimise alused 3.rühmPetuhhov Inga
08:15-11:45 M-217 IFI6206.DT Digipädevuste baaskursus 2.rühmKivi Kalle
08:15-11:45 M-543 IFI6227.DT Veebiprogrammeerimine 1.rühmRinde Andrus
08:15-13:45 A-543 IFI6212.DT Teoreetiline informaatikaNormak Peeter
12:15-13:45 T-302 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 1.rühmPetuhhov Inga
12:15-13:45 M-217 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine 2.rühmToova Tanel
12:15-15:45 A-406 IFI6057.DT Intelligentsed süsteemid 1.rühmKippar Jaagup
12:15-15:45 M-543 IFI6206.DT Digipädevuste baaskursus 3.rühmKivi Kalle
14:15-15:45 M-217 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 2.rühmPetuhhov Inga
14:15-15:45 A-543 IFI6018.DT Arvutivõrgud ja andmesideKarp Meelis
14:15-15:45 T-302 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine 1.rühmToova Tanel
16:00-18:00 A-406 IFI6074.DT Programmeerimise alused KONSULTATSIOONPetuhhov Inga
16:15-17:45 e-IF2 IFI6018.DT Arvutivõrgud ja andmesideKarp Meelis
16:15-17:45 T-302 IFI6095.DT Veebiraamistikud 1.rühmKirsipuu Tauri
Kolmapäev 13. november
08:15-11:45 M-543 IFI6106.DT Andmebaasid TA IPaomets Priidu
08:15-11:45 T-302 IFI6207.DT Interaktsioonidisain TA IIMõttus Mati
12:15-15:45 A-406 IFI6106.DT Andmebaasid TA IIPaomets Priidu
12:15-15:45 T-302 IFI6207.DT Interaktsioonidisain TA IMõttus Mati
12:15-15:45 M-217 IFI6227.DT Veebiprogrammeerimine 2.rühmRinde Andrus
16:15-18:45 A-406 IFI6071.DT Objektorienteeritud programmeerimine keeles C++ (valikaine)Kippar Jaagup
Neljapäev 14. november
08:15-11:45 A-406 IFI6057.DT Intelligentsed süsteemid 2.rühmKippar Jaagup
10:15-11:45 A-543 IFI6049.DT Intellektuaalne omand ja andmekaitseÕunapuu Tanel
12:15-13:45 A-543 IFI6068.DT Sissejuhatus infosüsteemidesseVendelin Jelena
12:15-13:45 M-543 IFI6102.DT 3D animeerimineRinde Andrus
12:15-15:45 S-303 IFI6098.DT Andmeanalüüsi lahendused R-keeles (valikaine)Kippar Jaagup
14:15-15:45 M-543 IFI6022.DT Digitaalne meediaRinde Andrus
14:15-15:45 T-302 IFI6068.DT Sissejuhatus infosüsteemidesse 1.rühmVendelin Jelena
16:00-18:00 S-116 IFI6212.DT Teoreetiline informaatika KONSULTATSIOONNormak Peeter
16:15-17:45 T-302 IFI6095.DT Veebiraamistikud 2.rühmKirsipuu Tauri
Reede 15. november
08:15-11:45 A-543 DTI6001.DT Õppimine kõrgkoolisEslon Pille
08:15-11:45 A-543 DTI6001.DT Õppimine kõrgkoolisPõldoja Hans
09:00-11:45 S-303 IFI6059.DT Rakenduste programmeerimine TA ISaar Harri
10:15-11:45 A-406 IFI6068.DT Sissejuhatus infosüsteemidesse 2.rühmVendelin Jelena
10:15-11:45 S-233 IFI6099.DT Arvutimängud (valikaine)Sillaots Martin
12:15-13:45 S-303 IFI6068.DT Sissejuhatus infosüsteemidesse 3.rühmVendelin Jelena
12:15-13:45 A-406 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine 3.rühmToova Tanel
12:15-15:30 e-IF1 IFI6099.DT Computer Games (valikaine) A440Fiadotau Mikhail
12:15-15:45 T-302 IFI6074.DT Programmeerimise alused 1.rühmPetuhhov Inga
12:15-15:45 T-305 IFI6104.DT Veebisaidi arendus ja haldus ruum A303Vorteil Vanessa
« november 2019 »
E T K N R L P
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »