« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 30. märts
10:15-13:45 V-105 KUC6242.FK Muusika alused koreograafias, Janika OrasKapper Sille
14:15-15:45 V-103 KUC6184.FK Tekst, karakter, dramaturgiaNõmmik Renee
16:15-21:00 V-103 KUC6184.FK Tekst, karakter, dramaturgia, INDIVIDUAALSED Tunnid
16:15-21:00 V-105 KUC6184.FK Tekst, karakter, dramaturgia, INDIVIDUAALTUnnid
17:45-21:00 V-003 KUC6184.FK Tekst, karakter, dramaturgia, INDIVIDUAALSED Tunnid
Teisipäev 31. märts
10:15-11:45 V-105 KUC6193.FK Ballett IVPähn Irina
12:15-13:45 V-103 KUC6247.FK Tantsukompositsioon ja analüüs IITralla Oksana
14:00-22:00 V-103 KUC6247.FK Tantsukompositsiooni individuaaltööTralla Oksana
14:15-15:45 V-105 KUC6250.FK Eesti autoritants IIUnt Elo
Kolmapäev 01. april
10:15-11:45 V-105 KUC6193.FK Ballett IVPähn Irina
12:15-13:45 V-103 KUC6244.FK Kaasaegse tantsu praktikum IIOllesk Tiina
14:15-15:45 V-105 KUC6211.FK SeltskonnatantsKapper Sille
16:00-18:00 V-103 KUC6117.FK Repertuaariklass, individuaaltööTralla Oksana
17:45-21:00 V-003 KUC6117.FK Repertuaariklass, individuaaltööTralla Oksana
18:45-21:00 V-105 KUC6117.FK Repertuaariklass,individuaaltööTralla Oksana
Neljapäev 02. april
10:15-11:45 V-003 KUC6227.FK Pilates IITuvikene Evelyn
12:15-13:45 V-103 KUC6117.FK RepertuaariklassTralla Oksana
14:15-15:45 V-203 KUC6144.FK Moderntantsu ajaluguEinasto Heili
16:00-18:00 V-003 KUC6117.FK Repertuaariklass, individuaaltööTralla Oksana
16:00-18:00 V-103 KUC6117.FK Repertuaariklass, individuaaltööTralla Oksana
18:45-21:00 V-105 KUC6117.FK Repertuaariklass,individuaaltööTralla Oksana
Reede 03. april
10:15-11:45 V-105 KUC6193.FK Ballett IVPähn Irina
12:15-13:45 V-105 KUC6250.FK Eesti autoritants IIUnt Elo
14:15-16:45 V-105 KUC6247.FK Tantsukompositsioon ja analüüs IITralla Oksana
17:00-22:00 V-003 KUC6247.FK Tantsukompositsiooni individuaaltööTralla Oksana
« april 2020 »
E T K N R L P
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 123
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »