« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 30. november
14:15-15:45 V-202A KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio ISimson Krista
14:15-15:45 V-202B KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio ISimson Krista
14:15-15:45 T-501 KUM6250.FK Instrumentaalansambel IZahharova Eda
16:15-19:45 V-202A KUA6712.FK Vorm ja materjal grupp ITammi-Kelder Mari-Liis
16:15-19:45 V-202B KUA6712.FK Vorm ja materjal grupp ITammi-Kelder Mari-Liis
17:15-18:45 V-203 KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
17:15-18:45 V-402A KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
17:15-18:45 V-402B KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
Teisipäev 01. detsember
10:15-15:45 V-402A BFF6209.FK Sissejuhatus filmikeele reeglitesseLotman Elen
10:15-15:45 V-402B BFF6209.FK Sissejuhatus filmikeele reeglitesseLotman Elen
16:15-18:45 V-302A KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedAren Krista
16:15-18:45 V-302A KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedLock Gerhard
16:15-18:45 V-302B KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedAren Krista
16:15-18:45 V-302B KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedLock Gerhard
16:15-18:45 V-402A KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedAren Krista
16:15-18:45 V-402A KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedLock Gerhard
16:15-18:45 V-402B KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedAren Krista
16:15-18:45 V-402B KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedLock Gerhard
Kolmapäev 02. detsember
08:15-09:45 S-238 LCE6511.HT Erialane inglise keel IContreras Anna Mercedes
08:15-09:45 S-422 LCE6511.HT Erialane inglise keel ITaiger Aita
08:15-09:45 e-HT LCE6512.HT Erialane inglise keel IILópez Arias Francisco Javier
08:15-09:45 S-428 LCE6512.HT Erialane inglise keel IIRõuk Helis
10:15-11:45 N-507 BFF6304.FK Animatsiooni tehnikadSigijane Katrin
10:15-11:45 V-304 BFF6304.FK Animatsiooni tehnikadSigijane Katrin
12:15-13:45 V-302A KUA6701.FK Kunsti ja arhitektuuri ajalugu ITreier Heie Marie
12:15-13:45 V-302B KUA6701.FK Kunsti ja arhitektuuri ajalugu ITreier Heie Marie
12:15-13:45 V-303 KUM6266.FK Audioproduktsioon ITuisk Taavi
12:15-13:45 V-304 KUM6266.FK Audioproduktsioon ITuisk Taavi
14:15-16:00 V-203 KUM6236.FK Muusikaajalugu ILock Gerhard
16:15-17:45 T-324 KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
16:15-17:45 T-509 KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
16:15-18:15 V-302A KUA6014.FK Kompositsioon IKask Margot
16:15-18:15 V-302B KUA6014.FK Kompositsioon IKask Margot
16:15-18:15 V-302A KUA6727.FK Kompositsioon IKask Margot
16:15-18:15 V-302B KUA6727.FK Kompositsioon IKask Margot
Neljapäev 03. detsember
08:15-09:45 S-238 LCE6511.HT Erialane inglise keel IContreras Anna Mercedes
08:15-09:45 S-422 LCE6511.HT Erialane inglise keel ITaiger Aita
08:15-09:45 e-HT LCE6512.HT Erialane inglise keel IILópez Arias Francisco Javier
08:15-09:45 S-428 LCE6512.HT Erialane inglise keel IIRõuk Helis
10:15-13:45 V-202A KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio ISimson Krista
10:15-13:45 V-202B KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio ISimson Krista
10:15-13:45 T-511 KUM6254.FK Muusikaline kuulmisoskus rühmad A, B, CHõlpus Hain
14:15-15:45 N-507 KUA6037.FK ArvutigraafikaKagge Carl-Robert
16:15-19:45 V-202A KUA6712.FK Vorm ja materjal grupp IITammi-Kelder Mari-Liis
16:15-19:45 V-202B KUA6712.FK Vorm ja materjal grupp IITammi-Kelder Mari-Liis
Reede 04. detsember
10:15-11:45 V-202A KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio ISimson Krista
10:15-11:45 V-202B KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio ISimson Krista
10:15-11:45 T-511 KUM6254.FK Muusikaline kuulmisoskusMõistlik-Tamm Marit
14:15-15:45 V-203 KUM6268.FK Filmimuusika IHõlpus Hain
« detsember 2020 »
E T K N R L P
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 123
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »