« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 11. november
14:15-15:45 T-318 KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IKormašov Orest
16:15-17:30 T-310 KUM6250.FK Instrumentaalansambel IZahharova Eda
16:15-18:30 M-136 KUA6014.FK Kompositsioon IKask Margot
16:15-18:30 T-317 KUA6014.FK Kompositsioon IKask Margot
17:15-18:45 T-314 KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
17:15-18:45 T-511 KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
17:15-18:45 T-314 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
17:15-18:45 T-511 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
Teisipäev 12. november
10:15-11:45 N-507 KUA6037.FK ArvutigraafikaKagge Carl-Robert
12:15-13:45 T-314 KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedAren Krista
12:15-13:45 T-314 KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedLock Gerhard
12:15-13:45 T-324 KUA6710.FK Visuaalse ja helilise kommunikatsiooni alusedAren Krista
14:15-15:45 T-318 KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IKormašov Orest
16:15-17:45 T-314 KUM6254.FK Muusikaline kuulmisoskusLock Gerhard
Kolmapäev 13. november
08:15-09:45 S-416 LCE6511.HT Erialane inglise keel IRomas Yana
08:15-09:45 S-428 LCE6511.HT Erialane inglise keel IRõuk Helis
08:15-09:45 A-346 LCE6512.HT Erialane inglise keel IIMcNamara Robert Graham
08:15-09:45 S-236 LCE6512.HT Erialane inglise keel IILķpez Arias Francisco Javier
08:15-09:45 S-403 LCE6512.HT Erialane inglise keel IIRock Peter Jonathan
08:15-09:45 A-544 LCE7302.HT Akadeemiline inglise keel/BFMMolloy Kevin Patrick
10:15-11:45 N-507 BFF6304.FK Animatsiooni tehnikadSigijane Katrin
12:15-13:45 T-318 KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IKormašov Orest
14:15-16:00 T-314 KUM6236.FK Muusikaajalugu ILock Gerhard
14:15-17:45 T-317 KUA6712.FK Vorm ja materjal grupp ITammi-Kelder Mari-Liis
16:15-17:30 T-324 KUM6246.FK Koor ITalmar Raul
16:15-17:30 T-324 KUM6248.FK Koor IIITalmar Raul
Neljapäev 14. november
08:15-09:45 S-240 LCE6511.HT Erialane inglise keel IRomas Yana
08:15-09:45 S-428 LCE6511.HT Erialane inglise keel IRõuk Helis
08:15-09:45 S-232 LCE6512.HT Erialane inglise keel IIMcNamara Robert Graham
08:15-09:45 S-236 LCE6512.HT Erialane inglise keel IILķpez Arias Francisco Javier
08:15-09:45 S-403 LCE6512.HT Erialane inglise keel IIRock Peter Jonathan
08:15-09:45 A-544 LCE7302.HT Akadeemiline inglise keel/BFMMolloy Kevin Patrick
10:15-13:45 T-511 KUM6254.FK Muusikaline kuulmisoskus Kolmes rühmasHõlpus Hain
12:15-13:45 T-318 KUA6705.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IKormašov Orest
14:15-15:45 T-314 KUA6701.FK Kunsti ja arhitektuuri ajalugu ITreier Heie Marie
16:15-19:45 T-317 KUA6712.FK Vorm ja materjal grupp IITammi-Kelder Mari-Liis
« november 2019 »
E T K N R L P
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »