« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 10. veebruar
14:15-15:45 N-315 KUM6219.FK Teadustöö alused ja kunstide uurimise meetodid (eri õppejõud)Selke Tiina
14:15-15:45 V-203 KUM6219.FK Teadustöö alused ja kunstide uurimise meetodid (eri õppejõud)Kiik-Salupere Vaike
14:15-15:45 V-203 KUM6219.FK Teadustöö alused ja kunstide uurimise meetodid (eri õppejõud)Selke Tiina
16:15-17:45 V-202A KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
16:15-17:45 V-202B KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
17:15-18:45 T-511 KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
17:15-18:45 V-203 KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
Teisipäev 11. veebruar
12:15-13:45 V-202A KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202B KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202A KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202B KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-203 KUM6264.FK Partituuri analüüsTalmar Raul
14:15-15:45 T-511 KUM6256.FK Muusika praktiline taasesitusoskusHõlpus Hain
16:15-20:00 V-302A KUA6715.FK Loominguline projektAren Krista
16:15-20:00 V-302B KUA6715.FK Loominguline projektAren Krista
Kolmapäev 12. veebruar
10:15-11:45 V-304 KUM6244.FK Multimeedia projekt IUlvik Avo
10:15-11:45 V-402A KUM6244.FK Multimeedia projekt ISigijane Katrin
10:15-11:45 V-402A KUM6244.FK Multimeedia projekt IUlvik Avo
10:15-11:45 V-402B KUM6244.FK Multimeedia projekt ISigijane Katrin
10:15-11:45 V-402B KUM6244.FK Multimeedia projekt IUlvik Avo
12:15-13:45 V-202A KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202B KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202A KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202B KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-304 KUM6231.FK Helidisain (rühm A)Ulvik Avo
14:15-15:45 V-304 KUM6231.FK Helidisain (rühm B)Ulvik Avo
16:15-17:45 T-324 KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
16:15-17:45 T-511 KUM6249.FK Koor IVTalmar Raul
Neljapäev 13. veebruar
12:15-13:45 V-202A KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202B KUA6708.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202A KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-202B KUA6730.FK Joonistamise ja maalimise stuudio IVKormašov Orest
12:15-13:45 V-203 KUM6256.FK Muusika praktiline taasesitusoskusLock Gerhard
14:15-15:45 V-302A KUA6718.FK LavastusfotoKask Margot
14:15-15:45 V-302A KUA6718.FK LavastusfotoKiiler Eve
14:15-15:45 V-302B KUA6718.FK LavastusfotoKask Margot
14:15-15:45 V-302B KUA6718.FK LavastusfotoKiiler Eve
Reede 14. veebruar
10:00-11:30 T-511 KUM6242.FK Helilooming ja improvisatsioon digiklaveril (rühm A)Ulvik Avo
11:30-13:00 T-511 KUM6242.FK Helilooming ja improvisatsioon digiklaveril (rühm B)Ulvik Avo
13:00-14:30 T-511 KUM6253.FK Instrumentaalansambel IV (rühm A)Ulvik Avo
14:30-16:00 T-511 KUM6253.FK Instrumentaalansambel IV (rühm B)Ulvik Avo
« veebruar 2020 »
E T K N R L P
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »