« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »
Esmaspäev 11. november
08:15-11:45 M-217 IFI6074.DT Programmeerimise alused 2.rühmPetuhhov Inga
12:15-13:45 A-543 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamineToova Tanel
14:15-15:45 M-340 MLB6005.LT BotaanikaPloompuu Tõnu
14:15-17:30 A-403 MLF6029.LT ElektromagnetismPriimets Jaanis
16:15-17:45 A-406 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 3.rühmPetuhhov Inga
16:15-17:45 mm-2 MLB6005.LT Botaanika - praktikum (I rühm)Ploompuu Tõnu
Teisipäev 12. november
08:15-11:45 A-406 IFI6074.DT Programmeerimise alused 3.rühmPetuhhov Inga
10:15-11:45 M-340 MLG6008.LT Geoloogia alusedKoff Tiiu
12:15-13:45 T-302 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 1.rühmPetuhhov Inga
12:15-13:45 M-217 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine 2.rühmToova Tanel
12:15-13:45 A-507 MLB6052.LT Selgroogsete zooloogiaPõllumäe Arno
14:15-15:45 M-217 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 2.rühmPetuhhov Inga
14:15-15:45 T-302 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine 1.rühmToova Tanel
16:00-18:00 A-406 IFI6074.DT Programmeerimise alused KONSULTATSIOONPetuhhov Inga
16:15-17:45 M-340 MLG6045.LT Hüdroloogia alusedLode Elve
Kolmapäev 13. november
12:15-15:30 A-544 MLK6922.LT BiokeemiaLand Tiit
16:15-18:45 A-544 MLG6006.LT Maailma loodusgeograafia ja geograafiliste avastuste ajaluguSiska Sirje
Neljapäev 14. november
10:15-11:45 A-543 IFI6049.DT Intellektuaalne omand ja andmekaitseÕunapuu Tanel
10:15-11:45 A-544 MLG6045.LT Hüdroloogia alusedLode Elve
12:15-14:30 S-116 MLG6901.LT Eesti loodus- ja majandusgeograafiaKäärt Kaija
13:00-14:30 T-202 MLF6036.LT AstronoomiaLaas Katrin
15:00-16:30 T-512 MLF6030.LT Elektromagnetismi praktikumLaas Tõnu
16:15-17:45 mm: MLB6005.LT Botaanika -praktikum (II rühm)Ploompuu Tõnu
18:15-19:45 mm-2 MLB6005.LT Botaanika (Praktikum III rühm)Ploompuu Tõnu
Reede 15. november
08:15-09:45 M-217 IFI6013.DT Andmebaaside projekteerimine 4.rühmPetuhhov Inga
08:15-11:45 A-403 MLF6009.LT Füüsika ajaluguPriimets Jaanis
12:15-13:45 A-406 IFI6209.DT Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine 3.rühmToova Tanel
12:15-13:45 T-202 MLF6109.LT KosmoloogiaLaas Tõnu
12:15-15:45 T-302 IFI6074.DT Programmeerimise alused 1.rühmPetuhhov Inga
14:15-16:45 T-202 MLF6036.LT AstronoomiaLaas Katrin
« november 2019 »
E T K N R L P
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
« Eelmine nädal TÄNA Järgmine nädal »