Esileht - Sotsiaaltöö Instituut

Sotsiaaltöö Instituut

Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö alane koolitus toimub kõigil kolmel tasemel: sotsiaaltöö bakalaureuseõpe, sotsiaaltöö magistriõpe, sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magistriõpe, sotsiaaltöö doktoriõpe. Sotsiaaltöö Instituudis õpib 01.09.2014 seisuga 537 üliõpilast: bakalaureuseõppes 299, magistriõppes 223 ja doktoriõppes 15 üliõpilast.

Õppekavad on viidud vastavusse tööjõuturu vajadustega. Kõigil sotsiaaltööd õppivatel noortel ja ka praktiseerivatel spetsialistidel on täna võimalik õppida sotsiaaltööd, valides mitme õppekava ja spetsialiseerumissuuna vahel. Tuleviku-arengutena näeme rahvusvahelise õppe laiendamist ja inglisekeelsete õppekavade arendamist, kuid koostöö jätkumist Eestis valdkonna arendajate, uurijate, praktikute ning vilistlastega.

__thumb_-2-STI foto.jpg

Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudi meeskond 2015
Eest vasakult: direktor Marju Medar, professor Merike Sisask, õppekoordinaator Marika Voogre, lektor Zsolt Bugarszki, õppekoordinaator Triin Vaimann, dotsent Anne Tiko.
Keskel: dotsent Mare Leino, professor Taimi Tulva.
Tagant vasakult: lektor Reeli Sirotkina, tehniline töötaja Andres Rohtla, lektor Karmen Toros, dotsent Ene Lausvee, õppejuht ja lektor Koidu Saia, professor Airi Värnik, lektor Aino Kiis. Puuduvad: lektor Airi Mitendorf, lepingulised õppejõud.

__thumb_-2-oluline-info-ylop2.jpg
Võta meiega ühendust:
Telefon: (+372) 6409 492, (+372) 6409 382
E-post:  Marika.Voogre....at....tlu.eeTriin.Vaimann....at....tlu.ee