KUHI 2020

 

2020. aasta KUHI konverents ja töötoad avavad valikute tegemise võimalusi kunstihariduses. Milliseid valikuid saab teha õpetaja, milliseid õpilane? Mille hulgast või mille alusel valida? Kuidas valida kunstitehnikaid, valikaineid, teemasid, näiteid? Kas valikud annavad vabaduse? Uurime valikuid ja nende mõju õpilastele, õpetajatele, ühiskonnale. Julgustame tegema teadlikke ja läbitunnetatud valikuid kunsti õpetamisel, kunsti väärtustamisel ja kunstiõpetuse arendamisel ajal, mil kasvab nii valikute tegemise võimalus kui ka ettekirjutuste ja nõuete rangus.

"Kunstihariduse ideed" on Tallinna Ülikooli ja Eesti Kunstiakadeemia kunstihariduse populariseerimise ja mõttevahetuse platvorm. KUHI eesmärk on ühendada õpetajaharidust, üldharidus- ja huvikoolide tegevõpetajaid ning kaasaegset kunstimaailma loovate küsimuste, uurimistööde ning parimate praktikate
jagamise abil.

Konverents toimub TLÜ ja EKA koostööna.
Konverents on osalejale tasuta. Pakutakse kohvipause, lõuna omal käel TLÜ kampuse kohvikutes. Korraldajatel on õigus teha vajadusel ajakavas ja esinejate nimistus muudatusi.

Küsimuste korral kirjuta:
Jane Remm: jane.remm@tlu.ee
Anneli Porri: anneli.porri@artun.ee