Villig ja Zevakin

Victoria Villig ja Andrei Zevakin teevad UNESCO meediapädevuse nädala raames live''i!

Teisipäeval, 27.oktoobril, kell 12:00

andrei

Andrei Zevakin

Andrei Zevakin on Eesti muusikaprodutsent, laulukirjutaja ja juutuuber. Ta YouTube'i kanalil on üle 156 000 jälgija.
2018. aastal sai ta ka MyHits Awards võidu "Aasta juutuuber" kategoorias.
Victoria

Victoria Villig

Victoria Villig on Eesti ettevõtja ja sisulooja. Ettevõtluse pisik nakatas teda siis, kui ta 14 aastaselt, koos oma kahe sõbrannaga, Tallinna Limonaadipäeval oma äriplaaniga võidu teenisid.
Üheks ta suurimaks kireks on filmindus, mille eest on teda 2017. ja 2018. aastal tunnustatud kui aasta sketšimeister.

Kuid nad ei tee niisama YouTube live'i, vaid jagavad noortele ka nippe, kuidas olla meedias mõjus sisulooja, teadlik infotarbija ja allikate kontrollija. Samuti, kuidas tegeleda veebiturvalisuse ja koolikiusamisega!

LIVE saad näha SIIT! Ole kindlalt kohal!

Nordplusi rahastatud projekti eesmärk on koondada ja jagada parimaid praktikaid, mis kombineerivad audiovisuaalsete oskuste ja meediapädevuse õpetamist.

BFM Koolitused korraldab erinevatele sihtgruppidele kõikvõimalikke filmi, meedia, kunsti ja kommunikatsiooniga seotud täiendkoolitusi.

KOOLITUSTE KALENDRI LEIAD SIIT!

Projekti toetab Põhjamaade Ministrite Nõukogu: Nordplus Horizontal

riigikantseleiriigikantseleiNordplus