Konverents

Konverents: Eesti teleseriaalitööstus - mis teel me oleme?

Konverentsi korraldavad Tallinna Ülikooli tudengid, kes on süstematiseerinud ja koostanud Eesti teleseriaalide loendi ning viinud läbi intervjuud seriaalide tegijatega, et kaardistada seniseid arenguid Eesti teleseriaalitööstuses. Konverentsil esitletakse kogutud materjali põhjal valminud ettekandeid.

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

15.01.2019 kell 10.00 - 15.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Lisaks võtavad sarjade teemal sõna stsenaristid Margit Keerdo-Dawson ja Gert Kiiler. Eesti teleseriaalide tuleviku teemal toimub paneeldiskussioon teleprodutsentide Raivo Suviste, Toomas Kirsi ja Paul Aguraiuja, režissöör Martin Korjuse ning stsenaristi Birk Rohelennu osavõtul. Samuti toimub paneel Karin Raski, Elina Reinoldi, Elisabet Reinsalu, Märt Piusi osavõtul, et analüüsida Eesti teleseriaale näitlejate pilgu läbi. Konverents toimub Tallinna Ülikooli BFMi SuperNova kinosaalis aadressil Narva mnt 27 (4. korrus).

Vaata lisainfot: https://www.tlu.ee/bfm/konverents-eesti-teleseriaalitoostus-mis-teel-me…