Teade

Tallinna Ülikooli BFM Laste filmikool koostöös Tartu Ülikooli Haridusuuenduskeskusega tegutseb nüüd ka Tartus

Lapsed kaameratega

Ootame 12-16 aastaseid lapsi esmaspäeviti kell 17-19.15.

Esimene kohtumine juba 10. septembril kell 17 Tartu Ülikooli Haridusuuenduskuses, Uppsala 10, Tartu (Vana Anatoomikumi maja vasakus tiivas)

Ühe kuu kohatasu on 45 eurot, grupi suurus 12 noort.

BFM Laste filmikooli eesmärk on läbi väärtuskasvatuse ja digikultuuri arendada lastes loovust, visuaalset kirjaoskust ja meediateadlikkust.

Õppetöö toimub mänguliselt ja väikeste praktiliste ülesannete avastusõppe meetodil.

Tundides uuritakse pilte ja helisid, kaameraid, valgust ja helitehnikat. Avastatakse erinevaid filmižanre ja mis ülesandeid filmide tegijad täidavad. Loomulikult filmitakse ja monteeritakse kõik ise ning õpitakse, kuidas on tehtud lühifilm, uudis ja vaatajat liigutav sotsiaalreklaam.

Vajalik eelregistreerumine

Lisainfo: