• PÖFFi programm „Teadus360“ toob teaduse kinoekraanile

17.11.2017 10:15

Teadusagentuur koostöös Pimedate Ööde filmifestivaliga pakub Just Filmi raames programmi „Teadus360“. Nädala jooksul näidatakse visuaalselt võimsaid dokumentaalfilme Tallinna ja Tartu kesklinna kinodes ning toimuvad vestlused (teadus)ajakirjanike ja teadlaste vahel. Filmi "Sinine" arutelus arutleb ka meie doktorant Arko Olesk.

• PÖFF Shorts lühifilmid BFMis ja mujal

15.11.2017 16:31

Filmisõprade poolt palavalt armastatud Animated Dreamsi ja Sleepwalkersi programmid jätkavad tänavu käsikäes uue kärgfestivalina PÖFF Shorts, mille missioon on tuua vaatajateni kõige värskemad tipptasemel lühi- ja animafilmid igast maailma nurgast.

• BFMi „Säde“ ja „Pobeda“ Poola filmifestivali võistlustules

15.11.2017 10:25

Kaks Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi filmi – „Säde“ ning „Pobeda“ – osalevad rahvusvahelise filmifestivali Camerimage tudengifilmide võistlusprogrammis, kuhu on välja valitud 22 filmi. Tänavu 25. korda korraldatav Camerimage leiab aset 11.–18. novembril Poolas.

Loe edasi
  • Vaata järgi: konverents looduspõhistest lahendustest

25.10.2017 10:27

24.-26. oktoobril toimus Tallinna Ülikoolis Eesti Euroopa Liidu eesistumise keskkonna prioriteedile, ökoinnovatsioonile, pühendatud konverents „Looduspõhised lahendused: innovatsioon igapäevaseks“.

• Selgusid loodusfilmide konkursi tulemused

25.10.2017 09:23

Tallinna Ülikooli ja Keskkonnaministeeriumi koostöös toimuva rahvusvahelise keskkonnakonverentsi raames toimus lastele filmikonkurss teemal "Loodus tuleb linna".

• Tallinna Ülikool sai juurde 26 uut doktorit

20.10.2017 12:42

Reedel toimus Tallinna Ülikoolis doktorite promoveerimine ja siidisallide üleandmine ametisse valitud professoritele. Viimase aasta jooksul ehk eelmisest promoveerimisest alates kaitses ülikoolis doktorikraadi 26 doktoranti ning ametisse valiti kolm uut professorit.

• Täna esitletakse Katrin Tiidenbergi raamatut

16.10.2017 08:29

Täna, 16. oktoobril kell 16 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus BFMi dotsendi Katrin Tiidenbergi peagi ilmuva raamatu "Ihu ja hingega internetis: kuidas mõista sotsiaalmeediat?" esitlus. Tiidenbergiga vestleb TLÜ sotsioloogiaprofessor Airi-Alina Allaste.

• Eesti Rahva Muuseumis avatakse unenäotemaatikat lahkav transmeedianäitus

12.10.2017 16:17

„Unemosaiik“ sai alguse Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi tudengite lõputööst, juhendajaks Alessandro Nani. Peagi kasvas see suuremaks ühisprojektiks teiste kunstnikega. „Unemosaiik“ võitis Eesti Rahva Muuseumi ideekonkursi „Oma näitus 2017“

Laen uudiseid...