Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Dokumentaalfilm

Dokumentaalfilmi õppides saavad tudengid teadmised eri dokumentaalfilmide žanrite stsenaristikast, tootmisest ja režiist. Õpitakse dokumentaalfilmi keelt ja narratiivi.

Keda ootame õppima?

Ootame vaimult aktiivseid, loomingulisi, sotsiaalsete- ja kultuurihuvidega noori, kellel on eelnev õpi- ja töökogemus televisiooni, dokumentaalfilmi või ristmeedia alal või muudel audiovisuaalmeedia ja/või ajakirjanduslikel aladel.

Õppekava eesmärk on üliõpilaste teadmiste, oskuste ja ennekõike loomevõime arendamine valitud õppevaldkonnas mitmetel AV ja ristmeedia erialadel. Õppekava õpetatakse inglise keeles, mistõttu õppimiseks on vajalik inglise keele oskus vähemalt kesktasemel.

Miks tulla meile õppima?

Ennekõike selleks, et täiendada ja arendada oma professionaalseid oskusi, teadmisi ja kogemusi audiovisuaalse meedia valdkonnas ning arendada oma loomevõimet kas dokumentaalfilmi tegijana või tele- ja ristmeedia sisu loojana erinevatel meediaplatvormidel (ringhääling, internet, mobiilsed infovahendid).

Dokumentaalfilmi magistriõppekavas on hea tasakaal üldiste erialaainete ja praktiliste tööde vahel, suur rõhk on loomingulisel enesearendusel ja rühmatööl. Lisaks koosseisulistele õppejõududele õpetavad mitmed valdkonna juhtivad professionaalid, mis tagab seose valdkonnaga ja avab karjäärivõimalusi edukamatele üliõpilastele. Omandatud erialase inglise keele oskus avardab rahvusvahelise erialase töö võimalusi.

Eriala omandamist toetav õppekeskkond

Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis saab õppida multikultuurses rahvusvahelises keskkonnas koos õppejõudude ja kaastudengitega paljudest riikidest. BFMi üliõpilaste kasutuses on stuudiokompleks nüüdisaegse tele- ja filmi- ja montaažitehnikaga.

Võta ühendust!
E-post: documentary....at....tlu.ee
Telefon: 6199 923
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png BFMi Facebook