Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut - Sisseastumine

Sisseastumine

Balti filmi-, meedia-, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis (BFM) on Sul võimalus omandada laiahaardeline haridus rahvusvahelises keskkonnas bakalaureuse ja magistri tasemel.

Meie kooli õppekavad annavad erialase ettevalmistuse töötamiseks mitmesugustes ametites, mis on seotud filmitootmise, televisiooni, uue meedia, kommunikatsiooni, koreograafia, kunsti ja muusikaga . Bakalaureuseõppes omandatud baasteadmisi ja oskusi saab süvendada magistrantuuris.

Bakalaureuseõppe erialad Magistriõppe erialad

Oma instituuti ootame õppima kõiki aktiivseid ja loomingulisi inimesi, keda innustab soov ennast audiovisuaalkunstide, kommunikatsiooni ja meedia põnevas maailmas teostada. Meie õppekavad on koostatud nii, et paari aastaga omandatakse valitud erialal nii teoreetilised taustteadmised kui ka mitmekülgsed praktilised oskused. Kõikides õppekavades on tähtsal kohal praktikad ning erinevad koostööprojektid, mis võimaldavad aimu saada vastava tööstuse toimimisest ning juba kooliajal Eestis ja välismaal kasulikke kontakte luua.

BFM on varustatud kaasaegse video-ja helitehnikaga, meil on oma telestuudio, helistuudiod, montaažikeskus ja filmipaviljon. Oma õpinguid võib soovi korral mitmekesistada erinevate kursustega Tallinna Ülikooli teistest instituutidest.

Laadi alla sisseastuja materjal või kirjuta meile!

__thumb_-2-apply here_noolega_2.jpg

Siit saad endale alla laadida juhendi, mis aitab Sul edukalt ülikooli astuda. Juhendist saad informatsiooni Tallinna Ülikooli, sisseastumise, erialade ja õpingute kohta.

Laadi alla!

__thumb_-2-apply here_noolega_2.jpg

Kui Sul on tekkinud küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest, võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga!

Küsi lisa!
Kui Sul tekib küsimusi sisseastumise kohta, võta meiega ühendust. Leia BFM sotsiaalmeediast:

Telefon (eesti keeles): 6409 135
Telefon (vene keeles): 640 9333
NB! Telefoni teel saab infot tööpäeviti 9.00-15.00
E-post: vastuvott....at....tlu.ee

__thumb_-2-fb_1.png  __thumb_-2-you_tube.png  __thumb_-2-b-linkedin.png  __thumb_-2-twitter_2.png  __thumb_-2-insta(5).jpg


vvirtuaaltuur.png