Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Seminar “Muusika kompositsiooniõpetuse õppevahend gümnaasiumile”

Toimub: 12.01.2018, kell 10:00-13:00
Koht: Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3, Pärnu)

__thumb_-2-DÕV-kompositsiooniseminar-pildid-UUS-VERS2.jpg

Koostöös Tallinna Ülikooli BFMi Riho Pätsi Keskuse ja Tallinna Ülikooli Digitehnoloogiate instituudi Haridustehnoloogia keskuse riikliku gümnaasiumi “DigiÕppeVaramu” projektiga

R 12.1.2018 kell 10.00-13.00. Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3, Pärnu)
Seminaril tutvustatakse õppevahendit ning selle koostamise protsessi, õppevahendi veebipõhist avaldamist Digiõppevaramus ja senist kogemust õppevahendi kasutamisel õppetöös. Seminarist osavõtjad saavad lisaks ka praktilise kogemuse, koostades uue ülesande ja sooritades ühe projektülesannetest. Palun igal osalejal võtta kaasa oma muusikainstrument ja arvuti.
Seminari viivad läbi õppevahendi koostajad, helilooja ja dirigent Andrus Kallastu ning helilooja ja muusikaõpetaja Indrek Palu. Kompositsiooniõpetuse meeskonda kuuluvad veel ekspertõpetaja-metoodik Tiina Selke ja metoodik Gerhard Lock TLÜ BFMist, konsultandid Kerri Kotta EMTAst ning Tatjana Kozlova-Johannes ja digitehnoloogia lahenduste ekspert Tarmo Johannes G.Otsa nim Muusikakoolist.

DigiÕppeVaramu muusika meeskonna täisnimekirja näed siit.
Seminarile registreerimine toimub vikisüsteemis planeerimislehel.
Korraldajad soovitavad kõigil huvilistel võtta osa ka muudest Pärnu Nüüdismuusika Päevade 2018 üritustest. Sissepääs kõigile üritustele on tasuta.
Huvilistel on võimalik sügise jooksul külastada ka Indrek Palu muusikatunde Pärnu Koidula Gümnaasiumis. Tunnid toimuvad kolmapäeviti kell 9.15, 12.55 ja 14.45. Tundidevahelisel ajal on võimalik nähtu ja kuuldu üle arutleda. Tunde vaatlema mahub kuni 10 inimest. Tundide vaatlemiseks palun saada meil kontaktandmetega (nimi, postiaadress, telefon) aadressil indrek.palu....at....gmail.com

Registreeru üritusele