Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut - BFM Koolitused - BFM koolitused professionaalidele

BFM koolitused professionaalidele

__thumb_-2-EL eesti keelne.jpg

BFM toob rahvusvaheliste filmiprofessionaalide koolitused koju kätte.

Eesmärk on eesti filmide meeskonnaliikmete professionaalse kompetentsuse kasvatamine, et tugevdada Eestis filmitavate projektide tehnilist võimekust ja vastavust rahvusvahelistele tootmisstandarditele. Koolitusi viivad läbi rahvusvahelise kogemusega filmiprofessionaalid erinevatest riikidest.

BFMi kunstide suuna juht ja filmikunsti lektor Elen Lotman:

“Eesti filmitööstus areneb tormilisel kiirusel ning üha suurem tootmismaht vajab rohkem professionaalseid meeskonnaliikmeid. Eesti filmi arengusuundade 2012-2020 väljatöötamise käigus tehtud SWOT-analüüsist tuli ühe olulise Eesti filmi arengut takistava nõrkusena välja see, et ei ole tagatud kõikide spetsialistide tehnilist või akadeemilist ettevalmistust, mistõttu on puudus professionaalidest. Koos Eesti Filmi Instituudiga ning EASi toel alustab BFM noortele professionaalidele suunatud koolituste sarja, mis võimaldab osalejatel tulevikus pakkuda oma teenust kõrgemal rahvusvahelisel tasemel ning ka rohkem ning paremini spetsialiseeruda.”

 

Vaata teisi BFMi koolitusi SIIN

Lisainfo ja registreerumine:

Katrin Kuusik

​BFM täiendkoolituste juht 

+ 372 61 999 08 | +372 5096692

E-mail: katrin.kuusik....at....tlu.ee 

__thumb_-2-BFM-kaksiklogo-EST.jpg

BFM teeb koostööd Eesti Filmi Sihtasutusega (EFI) projekti EU49200 "Eesti filmitööstuse arenduskeskus" raames. Projekti periood 1.07.2015-30.06.2017. EAS toetas projekti loomemajanduse tugistruktuuride toetusskeemist 300 000 euroga.