Digitehnoloogiate instituut hakkab koolitama kasutajakogemusega arvestavaid tarkvaratootjaid ja -tellijaid

Sügisest alustab Digitehnoloogiate instituut kasutajakogemuse hindamise baaskoolitustega, mille eesmärk on  tõsta tarkvara pakkujate ja tarkvara tellijate teadlikkust kasutajakogemuse olulisusest IT kasutamisel ja väljatöötamisel.

kaks inimest testivad kasutajakogemust, andurid peas
Kasutajakogemuse testimine

Kursuse sihtgrupp on tarkvaraarendusega tegelevate informatsioonitehnoloogia (IT) ettevõtete töötajad, samuti ettevõtete ja riigiasutuste töötajad, kellel on plaanis keerulisemat IT-alast teenust tellida.

Kursuse tulemusena eristab õppija kasutajakogemuse põhikarakteristikuid, hindab interaktiivse toote üldist kasutajakogemust lihtsamate meetoditega ning teeb teadlikke otsuseid IT toote tellimisel või arendamisel kasutajakogemuse põhjal.

Õppetöö toimub seminari vormis probleemipõhise õppena. Iseseisev töö sisaldab kasutajakogemuse andmete kogumist küsitluse või intervjuu käigus.

Kahepäevasele kursusele saab registreeruda siin.

Lisainfo: Pirje Jürgens, pirje.jurgens@tlu.ee