Esileht - Humanitaarteaduste instituut

Õppejõudude debatt "Humanitaaria - kas tulevikuvõti või minevikupärand"

Toimub: 17.04.2018, kell 18:15-20:00
Koht: Tallinna Ülikool, A-121

TÜHI üliõpilasnõukogu korraldab 17. aprillil algusega kell 18.15 intrigeerivat üritust kõigile, kes on huvitatud Eesti käekäigust. Õppejõudude debatis teemal "Humanitaaria - kas tulevikuvõti või minevikupärand" analüüsitakse humanitaarteaduste rolli nii Eesti ühiskondlikus elus, tööturul, hariduses ja teaduses kui ka igaühe isikliku arengu vaatepunktist.

Üritus pole mõeldud vaid humanitaariahuvilistele, sest neli õppejõudu esindavad nelja Tallinna Ülikooli instituuti, et debatt oleks mitmekülgsem. Debatis osalevad:

• loodus- ja terviseteaduste instituudist  Mihkel Kangur, jätkusuutliku arengu dotsent;
  • ühiskonnateaduste instituudist Tõnis Saarts, võrdleva poliitika dotsent;
  • digitehnoloogiate instituudist Romil Rõbtšenkov, tarkvaratehnika õpetaja;
  • humanitaarteaduste instituudist Marek Tamm, kultuuriajaloo professor.

Üritus on tasuta ning kohapeal pakutakse snäkke.

Publik saab debatis aktiivselt kaasa lüüa ning esitada väitlejatele oma küsimusi-kommentaare.

Üritus toimub ruumis A-121.

Lisainfo:

Lilian Karro, lilian.karro....at....tlu.ee