Esileht - Loodus- ja terviseteaduste instituut

Looduse Akadeemia sai Eesti teaduse populariseerimise preemia

23.11.2017

22. novembril toimunud "Anname teadushuvile võimaluse II" konverentsil pälvis Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teaduri Liisa Puusepa juhitud Looduse Akadeemia olulise tunnustuse. 2017. aasta Eesti teaduse populariseerimise auhinna riiklikul konkursil saavutas algatus II preemia kategoorias "Parim uus algatus teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel" laste huviringide läbiviimise eest Tallinna Ülikoolis.

Tallinna Ülikooli Looduse Akadeemia alustas oma tegevust 2016. aasta sügisel. Looduse Akadeemia eesmärk on kasvatada laste loodusteaduslikke pädevusi läbi kõikvõimalike praktiliste, loominguliste ning mänguliste õppetegevuste ja arutelude. Algatus soovib laiendada laste silmaringi, arendada loodustunnetust ja vaatlusoskusi, näidata seoseid looduses toimuvate protsessida ja meie igapäevaste otsuste ja tegevuste vahel. Iga tundi viib läbi erinev Tallinna Ülikooli teadlane, nii on tunnid vaheldusrikkad ja lastel on võimalik õppida oma ala parimatelt.

„Ma olen siiralt liigutatud ja tänulik kaasas käijatele - kõigile juhendajatele, innustajatele ja loomulikult lastele," tänas Looduse Akadeemia projektijuht Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teadur Liisa Puusepp.

Kõigil sel konkursil auhinna/tunnustuse pälvinutel on õigus kasutada “Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija” logomärki.

Vaata autasustamist Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt:

Kui soovid saada Tallinna Ülikooli Looduse Akadeemia kohta täiendavat infot: Liisa Puusepp, liisa.puusepp....at....tlu.ee

Vaata lisaks TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebook´i lehte, kus on kajastatud fotod Looduse Akadeemia eelnevatest tegevustest.

Kohtumiseni Looduse Akadeemias!