• Looduse Akadeemia alustab taas!

19.01.2018 14:40

Looduseakadeemia alustab juba 1. veebruaril! Looduse akadeemia on huviring, mis annab ka pisut noorematele huvilistele aimu, mida tähendab teadus ja kuidas erinevaid looduses toimuvaid protsesse mõista ning uurida. Keda ootame osalema: 8-12-aastased huvilised. Toimumisaeg: alates 1. veebruar 2018, igal neljapäeval kell 16.00-17.30 (va koolivaheaeg). Pane noor teadlane kirja juba täna! Kiirusta kohtde arv on piiratud.

Loe edasi
  • Töö- ja tehnoloogiaõpetuse lektor Aron Lipsi juhendatavaid auhinnati Robotexil

04.12.2017 13:33

Loodus- ja terviseteaduste instituudi töö- ja tehnoloogiaõpetuse lektor Aron Lips osales oma robootikaringi õpilastega 24. novembril Euroopa suurimal robootikasündmusel ROBOTEX, kus tema juhendatud võistkond RoobX võitis esimese koha ning võistkond Robik saavutas viienda koha.

Loe edasi
  • In memoriam Hilja Aavik (17.12.1930 – 27.11.2017)

30.11.2017 23:41

27. novembril lahkus meie hulgast kunagine kauaaegne ülikooli õppejõud, käsitöö lektor Hilja Aavik. Head kolleegi ning õpetajat mälestavad nii endised kolleegid kui ka vilistlased käsitöö ja kodunduse erialalt.

Loe edasi
  • Tallinna Ülikool kohtub ettevõtjatega Koostööfestivalil.

27.11.2017 15:07

Teisipäeval, 28. novembril algab juba kolmas Koostööfestival, mis toob kokku Eesti teadlased ja innovatsioonist huvitatud ettevõtjad. Tallinna Ülikool esineb üritusel viie liftikõnega ja viib läbi ühe näidiskoolituse.

• Looduse Akadeemia sai Eesti teaduse populariseerimise preemia

23.11.2017 10:08

22. novembril toimunud "Anname teadushuvile võimaluse II" konverentsil pälvis Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teaduri Liisa Puusepa juhitud Looduse Akadeemia olulise tunnustuse. 2017. aasta Eesti teaduse populariseerimise auhinna riiklikul konkursil saavutas algatus II preemia kategoorias "Parim uus algatus teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel" laste huviringide läbiviimise eest Tallinna Ülikoolis.

• Eesti Loovteraapiate Ühingu auliikmeks pärjati professor Eha Rüütel

20.11.2017 10:20

Eelmisel nädala toimunud Loovteraapiate aastakonverentsil pärjati Tallinna ülikooli kunstiteraapiate professor Eha Rüütel Eesti Loovteraapiate Ühingu auliikmeks austuse, teenete ja panuse eest.

• Tallinna Ülikooli kodunduse lektor Jaana Taar kaitseb oma doktoritööd

18.11.2017 10:22

Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi kodunduse lektoril Jaana Taaril on valminud doktoritöö teemal "Koosmõtlemine Eesti kodundusõppes". Jaana Taar on esimene kodunduse õpetaja Eestis, kelle doktoritöö käsitleb kodundusõppe arendamise temaatikat. Lisaks on ta kodundusõppe suunal Helsingi Ülikoolis esimene välisriigi doktorant. Kaitsmine toimub Helsingi Ülikoolis kasvatusteaduste teaduskonnas 24.november 2017 kell 12 (Siltavuorenpenger 10, auditoorium 229).

Loe edasi
  • Tallinna rekreatsioonikorraldus tähistas oma 20 sünnipäeva!

17.11.2017 13:05

Neljapäeval, 16. novembril tähistas Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi rekreatsioonikorralduse eriala oma 20. sünnipäeva ning seda rekreatiivse konverentsi ja vastuvõtuga. Arutluse alla tulid rekreatiivsete tegevuste roll ühiskonnas eile, täna ja homme - läbi INDIVIIDI, MEDITSIINI, ETTEVÕTLUSE ja RIIGI vaatenurkade.

Laen uudiseid...