Esileht - Karjääri- ja nõustamiskeskus - Sündmused

Ajajuhtimise seminar

Toimub: 16.11.2017, kell 17:00-19:00
Koht: A-121, Astra maja, Narva mnt 29

Kas oled tundnud, et erinevaid kohustusi on päris palju ning nende tähtajad kuhjuvad ning seetõttu kannatab kvaliteet või jäävad asjad üldse tegemata?

Kiireneva elutempo ja uudisvoo tõttu on üha raskem keskenduda oluliste asjade tegemisele ja üha uuesti ja uuesti avastad ennast Facebooki või Instagrammi uudisvoogu uurimas, mitte oma käsilolevat tööülesannet lahendamas?

Oled endale trenni või hobidega seoses andnud lubadusi, mis pidevalt täitmata jäävad, sest „aega ei ole“?

Need on probleemid, mis meid igapäevases elus saadavad. Seminaril vaatame otsa erinevatele võimalustele muuta oma elu produktiivsemaks ja ajajuhtimine efektiivsemaks, tehes läbi praktilisi harjutusi ning tutvudes erinevate tehnikate ja abivahenditega, et enese tahtmise korral oleks eelnevad küsimused sinu elus minevik.

Pärast seminari: 

  • Tunned ära levinumad asendustegevuste mustrid.
  • Omad 5 tööriista oma aja efektiivsemaks juhtimiseks.
  • Eesmärgistad oma tegevusi.
  • Koostad oma järgneva nädala tegevusplaani.

Läbiviija: Leelo Talistu, Noored Kooli vilistlane

__thumb_-2-Leelo(2).png

Leelo on programmi Noored Kooli 10. lennu osaleja, kes töötab igapäevaselt Keila Kooli matemaatikaõpetaja. Ta on organisatsiooni JCI Toompea president ja aktiivne liige. Lisaks on ta võtnud Eesti Ettevõttevõtlike Noortekoja (JCI Estonia) peasekretäri rolli. Leelo on mitu aastat tegelenud korraga mitme projektiga ning seetõttu on ajajuhtimisega tegelemine olnud paratamatu vajadus.

Korraldaja: TLÜ karjääri- ja nõustamiskeskus, career....at....tlu.ee koostöös Noored Kooli programmiga

Registreeru üritusele