Esileht - Haapsalu kolledž - Kolledž - Kontakt

Kontakt

Mitteakadeemilised ametikohad
Nimi Amet E-post
Heli Kaldas     direktor +372 472 0249
+372 53414882
heli.kaldas....at....hk.tlu.ee  
Katri Loik direktori abi, töökeskkonnavolinik +372 472 0240 katri.loik....at....hk.tlu.ee
Heli Temper õppe- ja arendusjuht             +372 472 0242 
+372 53543495
heli.temper....at....hk.tlu.ee
Mihkel Pulst IT-administraator +372 472 0247 mihkel.pulst....at....tlu.ee
Anneli Kasesalu õppenõustaja ja -spetsialist +372 472 0350 anneli.kasesalu....at....hk.tlu.ee
Kairi Märk projektijuht, Central Baltic programm +372 472 0243
+372 5029181
kairi.mark....at....hk.tlu.ee
Tiina Alasoo projektijuhi assistent, Central Baltic programm +372 472 0243
+372 53325455
tiina.alasoo....at....hk.tlu.ee
Akadeemilised ametikohad
Nimi Amet E-post
Ene Hiiepuu ülddidaktika lektor +372 472 0350 ene.hiiepuu....at....hk.tlu.ee
Hele Leek-Ambur tervisedenduse õpetaja, tervisejuhi õppekava kuraator + 372 472 0352 hele.leek-ambur....at....hk.tlu.ee
Kädi Lepp tervisekäitumise lektor +372 472 0350 kadi.lepp....at....hk.tlu.ee
Heli Ainjärv liiklusohutuse lektor, liiklusohutuse õppekava kuraator +372 472 0350
+372 53317424
heli.ainjarv....at....hk.tlu.ee
Margus Nigol liikluskorralduse õpetaja +372 472 0350 margus.nigol....at....hk.tlu.ee
Arvo Pärenson disaini lektor +372 472 0354 arvo.parenson....at....hk.tlu.ee
Gina Metssalu disaini lektor, käsitöötehnoloogiate ja disaini õppekava kuraator +372 472 0354 gina.metssalu....at....hk.tlu.ee
Raivo Hein puidutöö lektor raivo.hein....at....hk.tlu.ee
Liina Viiret akadeemiliste ja üldpädevuste õpetaja +372 472 0244
+372 53479761
liina.viiret....at....hk.tlu.ee
Laura Hein multimeediumi külalislektor +372 472 0241 laura.hein....at....tlu.ee
Andrus Rinde rakendusinformaatika õppekava kuraator andrus.rinde....at....tlu.ee
Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni kompetentsikeskus
Nimi Amet E-post
Eva Makienko Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse direktor +372 472 0356
+372 55634012    
eva.makienko....at....tlu.ee
Talis Vare Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse projektijuht +372 472 0353
+372 5184530
talis.vare....at....hk.tlu.ee
Galina Kapanen Muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist +372 472 0356
Jaanus Terasmaa Muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist +372 472 0356
Monika Übner Muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist +372 472 0356
Silver Saarik Mudauuringute taastusraviarst +372 472 0356
Viiu Tuulik Mudauuringute taastusraviarst +372 472 0356
Varje-Riin Tuulik-Leisi Mudauuringute taastusraviarst +372 472 0356
Hele Leek-Ambur  Tervisedenduse ekspert-spetsialist +372 472 0356
Anu Kivi Tervisedenduse ekspert-spetsialist +372 472 0356
Priit Eelmäe Taastusravi ja Rehabilitatsiooni valdkonna juht
Postiaadress: 

Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž

Lihula mnt 12
90 507 Haapsalu

Telefon: (+372) 472 0240
E-post:
 kolledz....at....hk.tlu.ee
Reg. nr: 74000122

Kolledži lahtiolekuajad:
E – R 8.00 – 17.00
vastavalt õppetöö toimumisele
P suletud