Esileht - KOOLITUS

KOOLITUS

__thumb_-2-Ava koolitus õige.png

Tallinna Ülikoolil on enam kui 40 aastat koolituskogemust. See teeb meist Eesti vanima ja ühe suurima täiendusõppe organisatsiooni. Igal aastal osaleb ülikooli erinevatel koolitustel enam kui 15 000 täiendusõppijat. Koolitusi pakutakse nii juhtidele ja spetsialistidele, erinevas vanuses noortele, õpetajatele, rahvusvahelistele tudengitele kui ka laiemale avalikkusele. Täiendusõppe valdkonda Tallinna Ülikoolis koordineerib Avatud akadeemia.

Avalikud koolitused ja tellimuskoolitused

Avalikke koolitusi ja tellimuskoolitusi pakub ülikooli viie fookusvaldkonna (haridusuuendus, digi- ja meediakultuur, kultuurilised kompetentsid, terve ja jätkusuutlik eluviis, ühiskond ja avatud valitsemine) lõikes organisatsioonidele Avatud akadeemia.

Avalikud koolitused on nähtavad koolituskalendris ning avatud kõigile huvilistele. Tellimuskoolituste eesmärk on pakkuda kliendile just tema vajadustest lähtuvat koolituslahendust. Koolituse kvaliteedi ja eesmärgipärasuse tagamiseks täpsustame kliendi arendusvajadust, leiame sobivad arenduspartnerid ning töötame välja vajadustele ja kokkulepetele vastava pakkumise. 

Pakkumise või lisainfo saamiseks võtke ühendust aadressil koolitus....at....tlu.ee või helistage +372 6409 379. Sobiva fookusvaldkonna koolitusjuhiga ühendust saamiseks vaadake koolitusjuhtide võrgustiku kontakte.

Kui Teil on ettepanekuid või soovite anda tagasisidet, siis saate seda teha täites täienduskoolituse küsimustiku.

Soovid rohkem infot? Laadi alla 2017. aasta koolituste Koolitus_uus_a4.pdf (1.4 MiB)infoleht (pdf, 5.4 MiB) või tutvu viimase ilmunud koolituste uudiskirjaga.

Avatud õpe ja programm Aasta Ülikoolis

Avatud akadeemia koordineerida on ka Avatud õpe ja programm Aasta Ülikoolis

Kõigile neile, kes soovivad läbida ülikooliõpingud vabalt valitud tempos, lõpetada pooleli jäänud õpingud või lihtsalt täiendada oma teadmisi, pakub Tallinna Ülikool avatud õpet.

Aasta Ülikoolis on terviklik avatud õppe pakkumine kõigile enesetäiendamisest huvitatud inimestele ja sobib täiskasvanule, kes otsib sisukat ja tõsiseltvõetavat alternatiivi koolitusturul pakutavale. See on koolitusvõimalus neile, kes soovivad paindlikumat õppimiskoormust või alles otsivad õiget eriala. 

Kontaktisik: Marge Kõrvits, +372 6409 139, marge.korvits....at....tlu.ee

 

Õpilasakadeemia ja Laste Filmikool 

Noortele pakub Tallinna Ülikool võimalust osaleda Õpilasakadeemias ja Laste Filmikoolis

Gümnaasiumi- ja kutsekooli õpilastel seisab ees valik: kas jätkata õpinguid ülikoolis, milline eriala valida? Selleks, et otsustamist toetada, oleme loonud võimalused osaleda ülikoolielus. Õpilasakadeemiasse on oodatud kõik teadmishimulised gümnaasiumi- ja kutsekoolinoored. Kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, lisaks oma valdkonna tipud väljaspoolt ülikooli. 

Kontaktisik: Marge Tänava, +372 6409 369, marge.tanava....at....tlu.ee

BFM Laste filmikooli eesmärk on läbi väärtuskasvatuse ja digikultuuri arendada lastes loovust, visuaalset kirjaoskust ja meediateadlikkust. Õppetöö toimub mänguliselt ja väikeste praktiliste ülesannete avastusõppe meetodil.

Kontaktisik: Katrin Kuusik, +372 6199 908, katrin.kuusik....at....tlu.ee
 
 

Suve- ja talveülikool

Tallinna Ülikoolis on traditsiooniks saanud rahvusvaheliste suve- ja talveülikoolide toimumine. Igal aastal osaleb neil kursustel üha rohkem inimesi, viimastel aastatel on osalejate arv ületanud 300 piiri ning õppijaid tulnud kokku 4050 riigist. Suve- ja talveülikoolid on suunatud rahvusvahelistele tudengitele, kuid avatud ka eestlastest huvilistele. Õppetöö toimub inglise keeles.

Rahvusvaheline suveülikool Tallinn Summer School toimub alates 2006. aastast. See pakub kolmenädalast programmi, mis sisaldab keelekursuseid, loomingulisi töötubasid ning mitmesuguseid kasvatusteaduste, IT ning humanitaar- ja sotsiaalteaduste valdkonna kursuseid. Lisaks on võimalik osa võtta mitmekesisest kultuuriprogrammist, toimuvad avalikud loengud ja väljasõidud Eesti erinevatesse paikadesse.

Rahvusvaheline talveülikool Tallinn Winter School toimus esimest korda 2010. aastal. Tegemist on suveülikoolist väiksema kursuste ja osalejate arvuga sündmusega.

Kontaktisik: Olga Reili, +372 6409 218, olga.reili....at....tlu.ee


Õpetajate Akadeemia

Haridusvaldkonna juhtide ja õpetajate kompetentside täiendamiseks pakub Tallinna Ülikoolis paiknev Haridusinnovatsiooni Keskus Õpetajate Akadeemia erinevaid koolitusvõimalusi (sh arenguprogrammid, avalikud kursused, sisekoolitused, supervisioon/coaching, töötoad, seminarid, klubid, suveakadeemia).

Kontaktisik: Reili Pae, +372 6199 857, reili....at....tlu.ee

Rahvusvaheliselt tunnustatud eksamid ja keelekursused Tallinna Ülikoolis

TLÜ  Avatud akadeemia rahvusvaheliste eksamite keskus administreerib erinevaid briti eksamikeskuste poolt väljatöötatud ja rahvusvaheliselt tunnustatud briti eksameid. Ametlik tegevusluba on alates 2008. a sügisest, seega on täitunud  7 aastat eksamite tegemise kogemust Tallinna Ülikooli juures. Lisaks administreerime ka hispaania, itaaalia ja rootsi keele kvalifikatsiooni eksameid.

Täpsem info inglise keele rahvusvaheliselt tunnustatud eksamite kohta

www.tlu.ee/ielts
www.tlu.ee/cambridgeenglish

Alates 2016. aastast pakub TLÜ Rahvusvaheliste eksamite keskus ka erinevaid keelekursuseid:

B1 inglise keel (Cambridge English: Preliminary)
B2 inglise keel (Cambridge English: First)
C1 inglise keel (Cambridge English: Advanced)
IELTS ettevalmistuskursus
A1 vene keel (eesti keele baasil)
A2 vene kõnekeel (eesti keele baasil)
A1 hispaania keel (inglise keele baasil)
A1 itaalia keel (inglise keele baasil)

Uuri lisa kursuste kohta SIIT

Kontaktisik: Gerdel-Gris Sibrik, +372 6409 360, gerdel-gris.sibrik....at....tlu.ee