Esileht - Õppeosakond

ELUtuba sügissemestri juhendajatele

Toimub: 22.05.2018, kell 09:30-11:00
Koht: M-649

ELU ootab Sinu ideed!

 

Kas oled mõelnud ELU projekti juhendamise peale? 

Ootame kõiki sügissemestril alustavaid juhendajaid ELUtuppa 22. mail kell 9.30-11.00 ruumis M-649. Selgitame ELU õppeaine eesmärke, võimalusi õppejõududele ning juhendaja rolli projektis. Samuti toetame ideede väljamõtlemist ja interdistsiplinaarsuse mõtestamist. Tutvustame õppeaine korralduslikku poolt ja olulisi kuupäevasid juhendaja jaoks. Varasemalt ELU projekte juhendanud õppejõud on toonud välja, et

ELU pakub juhendajale võimalust mugavustsoonist välja tulla, teha suuremat koostööd teiste kolleegidega, saada põnevaid kogemusi ja proovida uudseid õpetamispraktikaid. 

ELU projekti idee ja teostus peavad olema interdistsiplinaarsed, teaduspõhised ja selge eesmärgiga. ELU õppeaines läbiviidavaid projekte iseloomustab suur variatiivsus, kuna projekti tegevuseks võib olla:

  • Andmekogumisprojekt, mille raames viiakse läbi uuring ja kogutakse andmeid, mida saab kasutada uurimistööde tegemisel või probleemi lahendamisel.
  • Arendusprojekt, mille käigus arendatakse uudne lahendus mõne teenuse, toote, keskkonna või eseme väljatöötamiseks, kaasates protsessi ka sihtgrupi arvamused.
  • Teemapäev, mille raames korraldatakse hariva eesmärgiga info- või temaatilisi päevasid.
  • Loomeprojekt, mille eesmärgiks on luua innovaatilisi loomingulisi lahendusi, näiteks etendused, näidendid, ühisloomeprojektid.

Anna oma tulekust teada SIIN!

Sinu_ELU_sina_valid_TLU-banner-560x560.png

Lisainformatsioon:
Merily Heinalo
interdistsiplinaarse õppe koordinaator
merilyh....at....tlu.ee
+372 640 9236
https://www.facebook.com/elu.tlu/ https://www.youtube.com/TallinnaYlikoolELU uc?export=download&id=0B_oCbDCSPBDKS1Q3WnB3anFreWc&revid=0B_oCbDCSPBDKbW5FVHBIT3dYOTlFVzB1aGttK0lyZ3dpL2JzPQ