• Tallinna rekreastioonikorraldus tähistas oma 20 sünnipäeva!

17.11.2017 13:05

Neljapäeval, 16. novembril tähistas Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi rekreatsioonikorralduse eriala oma 20. sünnipäeva ning seda rekreatiivse konverentsi ja vastuvõtuga. Arutluse alla tulid rekreatiivsete tegevuste roll ühiskonnas eile, täna ja homme - läbi INDIVIIDI, MEDITSIINI, ETTEVÕTLUSE ja RIIGI vaatenurkade.

• Ülikooli esindajad õppevisiidil Cardiffi Ülikoolis

17.11.2017 11:59

Tallinna Ülikooli esindajad käisid õppevisiidil Cardiffi Ülikoolis. Meie 15 liikmelist delegatsiooni võõrustasid Cardiffi Ülikooli professor Rick Delbridge ja SPARKS projekti juht Sally O’Connor.

• PÖFFi programm „Teadus360“ toob teaduse kinoekraanile

17.11.2017 10:15

Teadusagentuur koostöös Pimedate Ööde filmifestivaliga pakub Just Filmi raames programmi „Teadus360“. Nädala jooksul näidatakse visuaalselt võimsaid dokumentaalfilme Tallinna ja Tartu kesklinna kinodes ning toimuvad vestlused (teadus)ajakirjanike ja teadlaste vahel. Filmi "Sinine" arutelus arutleb ka meie doktorant Arko Olesk.

Loe edasi
  • Osale Teadusfoto 2017 konkursil!

17.11.2017 09:51

1. - 30. novembrini saab esitada teadusfotosid Wikimedia Eesti korraldatavale teadust populariseerivale konkursile Teadusfoto 2017. See on osa ülemaailmsest teadusfotode võistlusest.

• Tallinna Ülikooli esimene Euroopa Teadusnõukogu grant

16.11.2017 15:15

Juunis 2018 saab Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudis alguse vanemteaduri Liisi Keeduse eest veetav 5 aastane projekt „Between the Times, Embattled Temporalities and Political Imagination in Interwar Europe“, mille teostumist toetab Euroopa Teadusnõukogu (ERC) 1 425 000 euroga. Liisi leidis tee tagasi Eestisse Mobilitas Pluss tagasipöörduva teadlase programmi kaudu.

• II Lääne-Viru maakonda käsitlevate üliõpilastööde konkursi tulemused

16.11.2017 14:00

Täna toimunud seminaril "Teadmistest tegudesse" tunnustasid Tallinna Ülikooli Rakvere kolledž ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liit juba teist aastat järjest Lääne-Virumaad käsitlevate üliõpilastööde konkursi nominente ja auhinna pälvinud töid.

Loe edasi
  • Kolledž ja omavalitsusliit tunnustavad nelja tudengit

16.11.2017 10:02

Täna tunnustati Rakvere kolledžis toimunud seminaril „Teadmistest tegudesse" II Lääne-Viru maakonda käsitlevate üliõpilastööde konkursi laureaate.

Loe edasi
  • Tallinna Ülikooli suvekool pakub esmakordselt võimalust õppida koerte käitumist

15.11.2017 11:19

Järgmise aasta juulis avaneb huvilistel esmakordselt võimalus osaleda Tallinna Ülikooli, Norra Antrozooloogia Keskuse ja Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühingu koostöös toimuval suvekursusel “Introduction to Canine Cognition, Behaviour and Human-Animal Interactions”, mis käsitleb koerte käitumise ja taju temaatikat.

Laen uudiseid...