Esileht

Tallinna Ülikool kohtub ettevõtjatega Koostööfestivalil.

27.11.2017

Teisipäeval, 28. novembril algab juba kolmas Koostööfestival, mis toob kokku Eesti teadlased ja innovatsioonist huvitatud ettevõtjad. Tallinna Ülikool esineb üritusel viie liftikõnega ja viib läbi ühe näidiskoolituse.

Päeva esimeses osas peavad liftikõned spordibioloogia professor Kristjan Port, kes räägib tervise ja töövõime hindamisest ning nõustamisest, ja jätkusuutliku arengu dotsent Mihkel Kangur, kes käsitleb väärtuspõhist ettevõtlust kui strateegilist konkurentsieelist. Päeva teises pooles astuvad üles Romil Rõbtšenkov, Kristi Vinter-Nemvalts ja Andres Jõesaar. Tarkvaratehnika õpetaja Rõbtšenkov käsitleb digitehnoloogiate valdkonna laboriteenuseid, haridusteaduste instituudi direktor Vinter-Nemvalts sisseelamisprogrammide disainimist uutele töötajatele ning arendusprorektor ja meediapoliitika dotsent Jõesaar räägib ristmeedia kasutamisest (turundus)sõnumite edastamisel.

Näidiskoolituse "Digivahendid koolitusprotsessis - milleks, millal, kuidas?", mis käsitleb e-õppe meetodite kasutamist täiendusõppes, viib läbi TLÜ haridustehnoloog Veronika Rogalevitš.

Festival toob kokku ettevõtjad, kes igapäevaselt loovad innovaatilisi tooteid ja teenuseid ning Eesti ülikoolide ja teadusasutuste teadlased, kes töötavad välja kaasaegseid tehnoloogilisi arendusi. Tänavu keskendub üritus märksõnadele Inimene. Keskkond. Ressurss.

Inspireerivate liftikõnedega antakse ülevaade teadlaste uurimisaladest ning teaduasutuste pakutavatest teenustest; töötubades on võimalus otsekontakte luua ja kaasa rääkida ettevõtte tegevusvaldkonna probleemsetes teemades.

Vaata otseülekannet

Koostööfestival toimub 28. novembril Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory (Raja 15, Tallinn). Lisainfo ja registreerimine