VITA avamine

Oled oodatud 30. jaanuaril kell 19 tähistama Tallinna Ülikooli uue loomemaja Vita avamist! Sellega saame oma ülikoolilinnaku valminuks kuulutada.

Pidulikul audio-, visuaal- ja tantsuetendusel astuvad publiku ette meie tantsijad ning sportlased, valmis tuleb olla ka üllatusteks! Õhtu edenedes lennutab külalised orbiidile Laura Põldvere bänd, tantsuraketile lisavad kütust DJ Tom Lilienthal ja üllatusesinejad

Sündmust juhivad BFMi direktor Katrin Saks ja ülikooli vilistlane, teleajakirjanik Jüri Muttika.

Avamist on ülekande vahendusel võimalik jälgida nii black box'is kui naaberhoone Nova filmipaviljonis. Hiljem on võimalus ise Vitas avastusretkele minna või teha seda sündmuse juhtide abil, kes põnevamaid paiku külastavad ja asjaosalistega juttu teevad. Kogu sündmust on võimalik jälgida ka Youtube'i vahendusel.

Registreerimise link on selsamal lehel (vt palun pisut üles!), kirja palume end panna 20. jaanuariks.

 

Loomemajas Vita (ladina keeles elu) asuvad kunstistuudiod ja tantsusaalid, black box, muusikaklass ja helistuudio, aga ka pallimängude- ja jõusaalid. Aadressil Narva mnt 27 asuv hoone kerkis 1964. aastast pärinenud maja asemele, 2012. aastal valminud Nova kõrvale. Galerii abil on see ühendatud ka ajaloolise Terra õppehoonega. Vita arhitektid on Maarja Kask, Ralf Lõoke, Kaisa Simon ja Pelle-Sten Viiburg Salto Arhitektuuribüroost, ehitas Ehitustrust OÜ.
 

VIVAT VITA!

Lisainfo:

Kadri Kiigema
Turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja
Telefon: 6409 120
E-post: kadri.kiigema@tlu.ee

Evelin Tabur
Sündmuste koordinaator
Telefon: 6409 138
E-post: evelin.tabur@tlu.ee