HSK ja YCT testidele saad registreeruda aadressil www.chinesetest.cn

 

Registreerimisel valida ID kaart isikut tõendava dokumendina ja kaardi numbri asemel sisestada isikukood!

Palume registreerumisel testile oma andmete lisamisel olla täpne ning täita kõik nõutud väljad.
Kohustuslikud väljad:

  • Ees-ja perekonnanimi
  • Isikukood (palume ID-kaardi numbrit mitte lisada)
  • Telefoninumber 
  • Meiliaadress (palume lisada meiliaadressi, mida igapäevaselt kasutate, kuna vastasel juhul jääb teil kätte saamata arve)
  • Aadress (tänav, maja nr ja korteri nr, postiindeks, linn, riik)
  • Lisa kindlasti ka pilt (www.eesti.ee lehelt saad alla laadida oma passi pildi elektroonilsel kujul. Kui chinesetest.cn veebileht ütleb registreerumisel, et pilt on mõõtmetelt liiga suur, siis kasuta "online picture resizer," et pilt väiksemaks teha.)! Pildi lisamine on kohustuslik HSKK testi sooritamisel ning HSK4-6 sooritamise korral.   

NB! Mõnikord võib esineda probleeme registreerumislehe kasutamisel erinevate browseritega. Kõige kindlam on avada registreerumisleht Internet Exploreriga. Kui teil tekkis registreerumisel probleeme, siis võtke meiega kohe ühendust, sest kui registreerimine on juba suletud, siis ei ole enam midagi võimalik muuta. 

Eksami eest arve saabub registreerimisel märgitud meiliaadressile (PALUN LISAGE  MEILIAADRESS, MIDA KASUTATE IGAPÄEVASELT, SEST ARVE SAADETAKSE SELLELE MEILIAADRESSILE) pärast registreerimise sulgemist. Kui arve saabub tähtpäevast hiljem, siis testile registreering jääb ikkagi aktiivseks. Kui te olete registreerunud testile ning ei ole nädala jooksul peale registreerimise sulgemist arvet saanud, siis palun võtke ühendust. 

Probleemide korral helistage +372 6199 505 või kirjutage mirjam.ait@tlu.ee.