Bakalaureusetööd (enne 2016. aastat sisseastunutele)

Aasia uuringud 12.06.2020 Zoomis

kell 11.00 Keith Hunt "Maysir hasartmänguna islamieelses usutraditsioonis ja sellega seotud seadused islami järgi Araabia poolsaarel". Juhendaja õpetaja Alice Vijard, retsensent lektor Imar Koutchoukali.

 

Ajalugu 08.06.2020 auditooriumis M-218

kell 09.00 Johannes Lõhmus "Lõõgastumise kujutamine Nõukogude Eesti dokumentaal-, muusika- ja mängufilmides aastatel 1960-1966". Juhendaja dotsent Linda Kaljundi

kell 09.30 Sten-Lasse Liikane "Maarahva igapäevaelu Vihula, Kavastu, Metsiku ja Karula-Annikvere vallakohtute piirkonnas aastatel 1866–1917 vallakohtute materjalide põhjal". Juhendaja dotsent Kaarel Vanamölder ja kaasjuhendaja professor Karsten Brüggemann, retsensent vanemteadur Priit Raudkivi.

kell 10.00 Johannes Randi "Eesti Vabadussõja kuvand sõdadevahelisel perioodil". Juhendaja professor Kersti Markus, retsensent dotsent Linda Kaljundi.

 

Antropoloogia 15.06.2020 auditooriumis S-240

kell 09.00 Ly Lõhmus "Climate Narratives Among Environmental Activists in Estonia". Juhendaja lektor Joonas Plaan, retsensent PhD Bianka Plüschke-Altof.

 

Eesti filoloogia 11.06.2020 Zoomis

kell 10.00 Marleen Koppel "Autentsed tekstid gümnaasiumi kursuse “Meedia ja mõjutamine” õpikutes". Juhendaja lektor Merilin Aruvee, retsensent lektor Helen Hint.

 

Kultuuriteadus 16.06.2020 auditooriumis A-325

kell 15.00 Diana Koit "Gootika mõiste metamorfoosid ja avaldumisvormid Sheridan Le Fanu romaani „Carmilla“ ning samanimelise veebiseriaali näitel". Juhendaja lektor Tõnis Kahu, retsensent teadur Piret Peiker.

kell 15.30 Annika Pettai-Urbel "Värske Rõhk kui hüppelaud noortele poeetidele suurde kirjandusilma". Juhendaja dotsent Ave Mattheus, retsensent lektor Joosep Susi.

kell 16.00 Tuuli Nõmm "Eestlaste ajalugu ja selle allikad Andres Saali ajaloolistes jutustustes". Juhendaja dotsent Eneken Laanes, retsensent professor Marek Tamm.

kell 16.30 Stefan Peetri "Kiirendusteooria mõju populaarkultuurile reivimuusika, K-Popi ja PC Musicu näitel". Juhendaja lektor Tõnis Kahu, retsensent lektor Oliver Laas.

 

Bakalaureuseeksamid (alates 2016. aastast sisseastunutele)

Aasia uuringud 25.05.2020 kell 10.00 teadmiste test (kirjalik eksam) Moodle'is, 27.05.2020 uurimistöö esitlus Zoomis, uurimistöö tuleb esitada Moodle'is 13.05.2020, uurimistöö slaidiesitlus tuleb esitada Moodle'is 20.05.2020

Ajalugu 08.06.2020 auditooriumis M-218

Antropoloogia 15.06.2020 auditooriumis S-240

Eesti filoloogia uurimistöö esitlus 25.05.2020 Zoomis (uurimistöö tuleb esitada hiljemalt 18.05.2020 e-posti aadressil helina.puksmann@tlu.ee), auditoorne eksam 12.06.2020 kell 10.00 auditooriumis M-218 

Hispaania keel ja kultuur 04.06 (ja 05.06) auditooriumis S-412

Inglise keel ja kultuur 28.05.2020 kell 10.00 auditooriumis S-420

Itaalia keel ja kultuur 04.06 (ja 05.06) auditooriumis S-412

Prantsuse keel ja kultuur 04.06 (ja 05.06) auditooriumis S-412

Saksa keel ja kultuur 28.05.2020 kell 09.00 auditooriumis S-417

Soome keel ja kultuur 16.06.2020 kell 10.00 auditooriumis S-116

Filosoofia 29.05.2020 Zoomis. Lõpueksami uurimistöö ja lugemispäevik esitada hiljemalt 21.05.2020 e-posti aadressile eva-maria.kinkar@tlu.ee.

Interdistsiplinaarsed humanitaarteadused - artes liberales 29.05.2020 kell 10.00 Zoomis

Kultuuriteadus 29.05.2020 Zoomis. Lõpueksami uurimistöö esitada Moodle'is hiljemalt 10.05.2020 kell 23.55. Lugemispäevik esitada Moodle'is hiljemalt 20.05.2020.

Vene filoloogia 26.05.2020 kell 10.00 auditooriumis S-240 (töö tekstiga), 08.06.2020 S-240 uurimistöö kaitsmine. Uurimistöö tuleb esitada hiljemalt 22.05.2020 e-posti aadressile helina.puksmann@tlu.ee.