Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituut esindab kultuuriliste kompetentside valdkonda. Pakume verbaalse ja kirjaliku kommunikatsiooni, õigekirja, loovkirjutamise, suhtlemiskultuuri ning maailma kultuuride valdkonnas praktilisi koolitusi, konsultatsioone, supervisiooni, arenduspäevi. Arvestame koolitusprogrammi koostamisel tellija organisatsiooni spetsiifiliste vajadustega.

Meil on pikaajaline koolituskogemus avaliku avaliku- ja erasektori organisatsioonide ning tippjuhtide koolitamisel. Pakume nii avalikke kui ka tellimuskoolitusi.

Meie kõige populaarsemad tellimuskoolitused organisatsioonidele

Neeme Raud on ajakirjanik ja Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi koolitaja. Ta on õppinud Moskva Ülikoolis sotsioloogiat, New Yorgi Ülikoolis kommunikatsiooni (Summa Cum Laude) ja Columbia Ülikooli magistriõppes rahvusvahelisi suhteid. Ta on töötanud ajakirjanikuna Washingtonis ja New Yorgis ning pikaaegse Eesti Rahvusringhäälingu väliskorrespondendina USA-s ja Venemaal.

 

Koolitaja Reili Arguse (PhD) tutvustus

Reili Argus oli saatekülaline Äripäeva raadio saates "Eetris on Tallinna Ülikool", kus ta rääkis eesti keele korrektsest kasutamisest.

Tutvu probleemartikliga "Kantseliit, mis lööb oimetuks" (Reili Argus, ajakiri Director)

Reili Argus: "Keelde on tulnud prügisõnu, mida üleliia kasutatakse"  (Õhtuleht, 11.03.2017)

Reili Argus: "Nimi on eelkõige sõna!" (Delfi, 1.06.2018)

Koolitaja Toomas Lõhmuste (MA) tutvustus

Intervjuu Toomas Lõhmustega "Õiget häält leida ei olegi nii lihtne" (Kaarel Kressa, Eesti Päevaleht)

Koolitaja MarI Uusküla tutvustus

Koolitaja on Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi loovkirjutamise lektor ja kirjanik Jan Kaus.

Lisainfo ja tellimine:

Elina Tahvel

Koolitusjuht
Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituut
509 0216
elina.tahvel@tlu.ee

VAATA LISAKS KA:

 

Loomisel on uued koolitused kaasaegse organisatsiooni- ja juhtimiskultuuri teemadel.

Kui olemasolevate pakkumiste seas sobivat ei leidunud ja soovid tellida spetsiaalselt oma organisatsioonile koostatud koolitusprogrammi, siis saada meile koolituspäring.

Küsi pakkumist

 

Kliendid meist

Triin Välimaa

Valdkonnajuht, Swedbank Akadeemia Eestis

"Tallinna Ülikooli koolitus "Kirjalik kommunikatsioon: ladus eneseväljendus ja korrektne eesti keel" aitab töötajatel vältida kantseliiti ning keerulisi termineid lihtsas keeles lahti seletada. See omakorda toetab paremat suhtlust kliendiga ning mõjutab kliendirahulolu. Reili Argus on suurepärane koolitaja ja oma eriala professionaal – tema lai kogemuste ja teadmiste pagas, oskus tuua elulisi näiteid ning teooriat ja praktikat siduda tagab koolitustele alati positiivse tagasiside."

Joonas Hellerma

Eesti Rahvusringhäälingu toimetaja ja saatejuht

"Iga õppimine ja ülekordamine on seotud alguse taasleidmisega. Kui arvad endal olevat juba kogemusi, siis on alguspunkt lihtne ununema. Toomas Lõhmuste kõnetehnika koolitus pakkus mulle võimaluse pöörduda tagasi omaenese algusse. Kustkohast saab alguse hääl? Mismoodi leida üles energia oma kehast? Kuidas anda mõttele vorm? Ehkki keegi teine ei saa sinu eest teha otsustavat sammu, siis on võimalik anda inspiratsiooni, et endasse uuesti vaadata. Jõustav oli seda meenutada."

 

Aitäh senistele klientidele ja partneritele:

Vabariigi Presidendi Kantselei, Õiguskantsleri Kantselei, Välisministeerium, Euroopa Komisjoni esindus Eestis, Euroopa Parlament, Eesti Advokatuur, Justiitsministeerium, Siseministeerium, Riigikantselei, Riigikantselei Tippjuhtide Kompetentsikeskus, Coca-Cola Central & Southern Europe, Sotsiaalministeerium, SA Innove, AS Swedbank, SEB Grupp, Nordea pank, Telia Eesti AS, Elisa Eesti AS, Microsoft Estonia AS, Maksu- ja Tolliamet, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, AS Tallinna Sadam, Selver AS, AS Danske Pank, AS Eesti Post/Omniva, Rahvusvahelise Ravimitootjate Liit, Paulig Eesti OÜ, Elron, Politsei-ja Piirivalveamet, Tallinna Tehnikaülikool, Valio Eesti AS, Põllumajandusministeerium, AS Tallinna Vesi, Rimi Eesti Food AS, Eesti Energia AS, Tervise Arengu Instituut, Eesti Töötukassa, KPMG Baltics OÜ, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Ida-Tallinna keskhaigla, Tartu Ülikooli kliinikum, Notarite koda, Maanteeamet jpt.

Võta ühendust!

Elina Tahvel, koolitusjuht

PostiaadressNarva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 509 0216