Tahvelarvuti

Kui soovid oma loengut või õppetööd põnevamaks muuta, saad seda teha haridusinnovatsiooni keskuse õpperuumides meie mobiilseid vahendeid kasutades. Broneeringu saad mugavalt edastada vormi abil.

Broneeringusoovi vaatab üle ja kinnitab meie haridustehnoloog. Kui sul tekib vormi täites küsimusi või sa pole kindel, millised seadmed just sinu jaoks õiged on, võta julgelt ühendust Keron Sepaga

Broneeri seadmed siin

Seadmete loetelu

 

iPad – ilmselt maailma tuntuim tahvelarvuti, mis on nii lihtsasti kasutatav, et enamik oskab seda ilma kasutusjuhendit vaatamata kasutada. Tahvelarvutil on kaamerad ja internetiühendus. Eeliseks on väga suur valik rakendusi. Suuruselt ja kaalult meenutab tavalist ajakirja. HIK-is on 28 iPadi.

Iga HIK-is oleva iPad'i peal on olemas järgmised rakendused: QR koodi lugeja ja kirjutaja, Evernote, Dropbox, Azendoo, Google Drive, Simplenote, Prezi, Evernote Peek, Skitch, Edmodo, Flickr, Socrattive (Student ja Teacher) ning Haiku Deck. Kui sul on oma tegevuseks vaja mingit rakendust, mida siin nimekirjas pole, anna sellest vormi kaudu teada!


iPad mini – täpselt samasugune nagu iPad, aga pisem, meenutab suuruselt märkmikku. HIK-is on üheksa iPad minit.

Iga HIK-is oleva iPad mini peal on olemas järgmised rakendused: QR koodi lugeja ja kirjutaja, Evernote, Dropbox, Azendoo, Google Drive, Simplenote, Prezi, Evernote Peek, Skitch, Edmodo, Flickr, Socrative (Student ja Teacher) ning Haiku Deck. Kui sul on oma tegevuseks vaja mingit rakendust, mida siin nimekirjas pole, anna sellest vormi kaudu teada.


Samsung Galaxy Note 10.1 – puutepliiatsiga kasutatav tahvelarvuti, mille abil saab näiteks joonistada. Sellel on palju erinevaid rakendusi, kaamerad ja lihtne kasutajaliides. Suuruselt meenutab A4 paberit. HIK-is on 12 Samsung Galaxy Note tahvelarvutit.

Iga HIK-is oleva Samsung Galaxy Note’i peal on olemas järgmised rakendused: School Writing, Book Creator, Twitter, Instagram, QR koodi lugeja ja kirjutaja, Evernote, Dropbox, Azendoo, Google Drive, Simplenote, Prezi, Evernote Peek, Skitch, Edmodo, Flickr, Socrative (Student ja Teacher) ning Haiku Deck. Kui sul on oma tegevuseks vaja mingit rakendust, mida siin nimekirjas pole, anna sellest vormi kaudu teada.


Microsoft Surface RT – lihtsasti kasutatav tahvelarvuti, millega tuleb kaasa klaviatuur ning millel on kaamera ja mis töötab Windows 8.1 RT operatsioonisüsteemil. HIK-is on 12 Microsoft Surface RT tahvelarvutit.

Iga HIK-is oleva Microsoft Surface RT peal on Office.


Prometehean ActivBoard – puutetundlik tahvel, millele saab projektoriga kuvada arvutiekraanil olevat. See võimaldab arvutis olevatele slaididele digitaalselt joonistada ja kirjutada. Lisaseadmena saab kasutada Promethean ActivSlate puutetundlikku lisalauda, et saaksid vajadusel tahvlile kirjutada kas või klassi teisest otsast. Lisaks HIK-i õpperuumidesse sisseehitatud Promethean ActivBoard tahvlitele on meil olemas ka üks mobiilne Promethean ActivBoard, mida on logistilistel põhjustel võimalik kasutada vaid Terra maja 4. korrusel.


Promethean ActivTable  spetsiaalselt õppetööks loodud puutetundlik laud, millel on õpetlikud mängud ja muud rakendused. Eriti hea väikeste grupitööde jaoks! HIK-is on 2 Promethean ActivTable nutilauda.


Promethean Activote – hääletussüsteem, kus igal õppuril on oma pult ja kuus valikut. Hääletustulemused kuvatakse otse-eetris õpetaja arvutisse ja sealt vajadusel tahvlile. Kokku võimalik korraga kasutada kuni 32 pulti. Tulemusi on võimalik salvestada ja hiljem analüüsida. HIK-is on üks 32 puldiga hääletussüsteem.


Propmethean ActivExpression 2  hääletussüsteem, kus iga õpilane saab mobiiltelefoni meenutava puldi abil oma arvamust avaldada. Kokku võimalik korraga kasutada kuni 32 pulti. Kõigi õppurite tulemused on nimelised ning igat vastust on võimalik salvestada, seega saab pärast tundi õppurite tulemusi analüüsida. HIK-is on üks 32 puldiga hääletussüsteem.


Elmo TT-12 Dokumendikaamera  see on ideaalne lahendus, kui tahad raamatus olevat pilti või lõiku tahvlile kuvada. Kaameral on ka sisseehitatud valgusti ja kaugjuhtimispult, pilt kuvatakse otse-eetris projektori abil tahvlile. HIK-is on pea igas õpperuumis Elmo dokumendikaamera olemas, lisaks on meil kaks mobiilset Elmo TT-12 dokumendikaamerat.


Flip Ultra HD – ülimalt lihtne pisike käsikaamera, millega saab salvestada kuni kahe tunni jagu HD-videot. Salvestuvat videot näeb tagaosal ekraanilt ning küljelt välja hüppav USB-liides ühildub iga arvutiga. Eriti hea lahendus, kui soovid videot salvestada, kuid kardad, et teised kaamerad on selleks liiga keerulised. Flipi puhul vajuta lihtsalt punast nuppu ja juba oledki filmimees! HIK-il on kaks Flip Ultra HD kaamerat.


HIK-i seadmekogus on olemas ka Canon 600D peegelkaamerad ning erinevad objektiivid.

Lisainfot saad haridustehnoloogilt või broneeringuvormist.

Broneeri seadmed siin