KokkuvõteÕpilaste ettevalmistamine tulevikutöödeks ei ole kunagi olnud nii oluline kui täna. STEAM (teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunst ja matemaatika) lähenemise kasutamine näib olevat paljutõotav lahendus. Selles töötoas saad järele proovida digi-, 21. sajandi- ja STEAM oskuste arendamiseks loodud digitaalseid interaktiivseid õpimaterjale. Õpimaterjalid on loodud õpetajaüliõpilastele ja õpetajatele ning sinu tagasiside on väärtuslik. Materjali sisu keskendub aineülestele sotsiaalsetele probleemidele ning nende lahendustele. Probleemi esitamiseks, näitlikustamiseks, modelleerimiseks ja prototüüpimiseks kasutatakse STEAM vahendeid ja tehismõistusel põhinevaid liitreaalsusmänge.

Täiendav info: EDUSPACE uurimislabor

Esitlus kestab 90 minutit või 180 minutit ning sisaldab praktilist käed külge töötuba.

Keel: inglise keel

Hind:

• kuni 30 liikmelisele rühmale 90-minutiline töötuba 500 EUR, millele lisandub käibemaks 20%
  • kuni 30 liikmelisele rühmale 180-minutiline töötuba 1000 EUR, millele lisandub käibemaks 20%

Esitlust on võimalik kohandada või kombineerida teiste teemadega vastavalt külastajate erisoovidele. Sellisel juhul epitakse kokku täpsustatud maksumus.

Esitlusele võimalik tellida juurde kohvipaus või toitlustus. Kohvipausi või toitlustamise maksumus lisandub hinnale.

Huvi korral võtke ühendust Valentina Paasi või Liis Raudsepaga