Kokkuvõte: Õpilaste ettevalmistamine tulevikutöödeks ei ole kunagi olnud nii oluline kui täna. STEAM (teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunst ja matemaatika) lähenemise kasutamine näib olevat paljutõotav lahendus ja selleks vajame STEAM-kindlaid õpetajaid, kes on valmis juurutama STEAM-lõimimise oma õpetamispraktikasse. Tallinna Ülikool on loonud EDUSPACE labori, kus õpetajad ja üliõpilased saavad arendada ja omandada innovatiivseid õpetamismeetodeid, tehes seda kõike turvalises käed-külge keskkonnas. Selles töötoas avaneb teil võimalus luua koos kaaslastega õpidisaine ja koguda teadmisi robotite rollist tänases hariduses.

Täiendav info: EDUSPACE labor

Esitlus kestab 2 tundi. Esitluse raames viiakse läbi praktiline käed-külge töötuba.

Keel: inglise keel

Hind:

• kuni 30 liikmelisele rühmale 90-minutiline töötuba 700 EUR, millele lisandub käibemaks 20%

Esitlust on võimalik kohandada või kombineerida teiste teemadega vastavalt külastajate erisoovidele. Sellisel juhul epitakse kokku täpsustatud maksumus.

Esitlusele võimalik tellida juurde kohvipaus või toitlustus. Kohvipausi või toitlustamise maksumus lisandub hinnale.

Huvi korral võtke ühendust: Viktoria Humal