Haridusblogi

Tutvu uue kolleegiga: Elisa-Brit Põld

Elisa-Brit Põld töötab alates aprillist Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni keskuses projektide ja kommunikatsiooni assistendina.

Brit

Palun iseloomusta ennast ühe lausega.

Küsisin abi oma lähedastelt ja nad ütlesid, et olen loominguline, inimeste inimene ja rõõmsameelne.

Elisa-Brit Põld

Kuidas on Su professionaalne teekond praeguse ametikohani toonud?

Ma tegelikult olen hoopis turismi taustaga – ülikoolis õppisin turismi- ja hotelliettevõtlust ning pärast lõpetamist läksin reisibüroosse projektijuhiks. 2020. aastal muidugi kõik muutus ja kahjuks sai turismi valdkond pandeemia tõttu suure hoobi. Reisibürooga võttis aga ühendust Terviseamet ja minust sai “koroonadektektiiv”. Ilmselt olen nii mõnelegi teist helistanud ka! Kuigi mu taust tundub pigem erinev sellest, mida hetkel teen, siis tööülesanded on päris sarnased ja tunnen, et saan nüüd just oma loomingulist poolt rohkem rakendada.

Miks valisid oma uueks töökohaks just Tallinna Ülikooli?

Töökuulutust nähes tundsin ennast seal kohe ära. Olen alati mõelnud, et tahan olla osa millestki suuremast ja mul on väga uhke tunne, et mu teele sattusid just Tallinna Ülikool ja HIK.

Mis on Su suurim saavutus ja/või suurim unistus?

Ise olen naljatanud, et suurim saavutus on see, et laulsin 6–7-aastasena kahel plaadil soolot, aga sinna mu lauljakarjäär ka jäi. Suurim unistus on reisida ja olla õnnelik.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib?

Vabal ajal veedan palju aega oma sõprade ja lähedastega, käin jalutamas ning kuulan podcaste. Mulle meeldib väga ka teatris käia ja eriti meeldivad muusikalid.

Soovita meile üht Sind mõjutanud raamatut või filmi.

Esimesena tulid pähe “The Butterfly effect” ja “Me before you”.